Ющенко пообіцяв "українського прем’єра" через кілька місяців

Президент вкотре наголосив, що політика уряду Юлії Тимошенко є неукраїнською.

Президент Віктор Ющенко пообіцяв військовим, що незабаром країна матиме "українського прем’єра", який проводитиме щодо армії "українську політику".

Про це глава держави заявив під час відвідин бригаді тактичної авіації, яка дислокується у Василькові Київської області.

"Я даю собі повний звіт, що нинішня політика, яка проводиться урядом по відношенню до українського війська, не є національною", - зауважив Ющенко, звертаючись до військовослужбовців.

На його переконання, те, що "сьогодні недоотримують для забезпечення виконання своїх функцій Міністерство оборони, кожний офіцер, кожний солдат - це є не українська політика відносно українського війська".

Глава держави також підкреслив, що "всі добре знають, що це не буде продовжуватися довго".

"Через декілька місяців ми будемо мати український уряд, українського прем’єра і українську політику по відношенню до рідного війська. Нам треба гідно і достойно це пережити. Це також референдум, шановні воїни", - заявив Ющенко представникам ЗСУ.

"Нам, хлопці, є що захищати. Коли хтось Україну називає невдахою, я кожного разу доступно і чесно хочу сказати: ми представляємо винятково успішну націю і країну", - сказав Ющенко.

Водночас президент підкреслив, що добре знає про проблеми, які сьогодні переживає українська армія.

Читайте також:

РНБО визнала уряд Тимошенко загрозою суверенітету України

Ющенко дозволив трьом тисячам іноземцям стати українцями

Ющенко пишається тим, що нікого не посадив

Ющенко: Мазепа би мною тішився

ВідеоЮщенко про неукраїнську політику Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: