Ющенко пообіцяв затягати "гаспадіна" Симоненка по судах

Президент запевнив, що не має відношення до жодних "смердючих" газових схем і обіцяє покарати лідера комуністів за звинувачення у цьому.

Віктор Ющенко спростовує заяви про те, що він та його родина мають відношення до незаконних газових схем на українському ринку.

Про це він заявив на прес-конференції у Києві, відповідаючи на закиди лідера КПУ Петра Симоненка про те, що президента слід відсторонити від ведення газових переговорів, оскільки він і його близькі замішані в газових оборудках і одержували "відкати" від співвласника RosUkrEnergo Дмитра Фірташа.

"Що стосується заяв, які пов’язані з начебто участю президента у цих газових, вибачте, смердючих схемах, то я хочу сказати одне. Ніколи ні я, ні моя родина, не мали жодного відношення до того, що називається газовими справами", - сказав він. - "До жодної структури, до жодної операції, до жодного рішення недержавного характеру не мав і дуже щасливий, що не маю і не матиму жодного відношення".

Ющенко заявив, що його звинувачують безпідставно і лише заради гучної заяви.

"Причепити ярлик до невістки, що вона винна за порядки у хаті, це вважається за честь, в тому числі і лідеру неукраїнських комуністів Петру Симоненку", - сказав Ющенко.

Президент нагадав, що минулого року він вже звертався до суду з позовом на "гаспадіна", який "говорив за міжнародними підказками".

"Я звернувся до суду на початку 2008 року на базі тих звинувачень, які в певних брехливих коментарях доводив Петро Симоненко. Суд ухвалив рішення визнати недостовірною інформацію, повідомлену Симоненком", - сказав він.

При цьому Ющенко пошкодував, що суд стягнув з Симоненка лише 16 гривень.

"Тому сьогодні я дав доручення генпрокурору: на кожну фразу, яка була промовлена у цій темі на адресу президента, відреагувати. Кримінальну справу, судове слідство – будь ласка, я готовий продемонструвати, що маю велику честь не торкатися цієї брудної теми чи сьогодні, чи 5, чи 10 років тому", - заявив він.


Читайте також:

Ющенко: Україна розрахувалася з "Газпромом" і газ не крала

Ющенко: газ для України має коштувати 205-210 дол., транзит - 10 дол.

Ющенко: українські газові труби найкращі в Європі

ВідеоЮщенко пообіцяв затягати "гаспадіна" Симоненка по судах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: