Ющенко попросив ПАРЄ належно оцінити Голодомор

Віктор Ющенко провів зустріч з віце-президентом ПАРЄ Мевлютом Чавушоглу і поговорив про Голодомор та очікування на визнання ПАРЄ.

Президент Віктор Ющенко сподівається на справедливу оцінку Парламентської асамблеї Ради Європи щодо Голодомору в Україні.

Про це він сказав під час зустрічі з доповідачем ПАРЄ з проблематики Голодомору та масового голоду на терені колишнього СРСР, віце-президентом ПАРЄ Мевлютом Чавушоглу, повідомляє прес-служба президента.

Ющенко відзначив, що завдяки зусиллям України Голодомор отримує справедливі оцінки на міжнародному рівні, зокрема, у рішеннях ООН, ЮНЕСКО, ОБСЄ, Європейського парламенту, національних парламентів багатьох країн тощо.

"Сьогодні ми покладаємо велику надію на Парламентську асамблею Ради Європи. Переконаний, ми отримаємо ту оцінку, на яку очікує не лише українська спільнота, а й усе людство", - сказав президент України.

У ході зустрічі він також подякував ПАРЄ за особливу увагу до цієї теми і підтвердив готовність надати представникам організації доступ до всієї необхідної інформації для вивчення трагічної сторінки української історії.

"Ми за відкритий діалог з даного питання", – запевнив Ющенко.

У зустрічі взяли участь заступник глави секретаріату президента Андрій Гончарук, перший заступник міністра закордонних справ Володимир Хандогій, в.о. директора Інституту національної пам’яті Ігор Юхновський.

Читайте також:

СБУ закликала 4 країни допомогти розслідувати справу про Голодомор

У справі про Голодомор обвинувачених не буде

Справа про Голодомор розглядатиметься у міжнародних судах

СБУ порушила кримінальну справу за фактом Голодомору 1932-33 років

ВідеоЮщенко попросив ПАРЄ оцінити Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: