Ющенко попросив припинити "ґвалтувати" банки

Президент заявив, що політичний тиск на Національний банк та інші банки завдав Україні більше шкоди, ніж вся фінансова криза.

Президент Віктор Ющенко закликав припинити спроби тиску на банківську систему та Національний банк, які зокрема відбуваються останні 3-4 місяці.

Про це він сказав під час наради з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної ради Володимиром Литвином, головою НБУ Володимиром Стельмахом та представником опозиції Миколою Азаровим

"Банківська система у будь-якій країні є основою для розвитку національної економіки. Те ґвалтування, яке допущено в останні місяці в банківській системі, ці постійні намагання кадрових змін та ручного управління принесли країні непоправну шкоду. Такого негативного внеску нам не могла дати навіть міжнародна фінансова криза", - переконаний президент.

Він додав, що через публічні коментарі високопосадовців відбувся масовий відтік внесків із банків. Ющенко висловив переконання, що економічних підстав для таких процесів у банківській сфері та рівня валютного курсу немає.

"Наша мета - робити кроки, які підтримують і посилюють національну банківську систему", - сказав президент, зауваживши, що найперше завдання - відновити довіру до банків.

Читайте також:

Ющенко запропонував Тимошенко і Януковичу перемир'я до липня

Ющенко виписав рецепт виходу з кризи

Ющенко запропонував політикам зустрічатися щопонеділка

ВідеоЮщенко попросив припинити "ґвалтувати" банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: