Ющенко попросив у студентів смугастого кота

Президент розповів студентам, що ві нього живуть чимало свійських тварин: корова, в'єтнамські свині, кури, шість собак і коти.

Президент Віктор Ющенко загубив кота на прізвисько Тигр. Про це він сказав у ході спілкування зі студентами Білоцерківського національного аграрного університету.

"Три дні назад зник кіт Тигр, діти плачуть, шукаємо по лісу, з Тарасом (сином - ред.) ходимо, дерева перевіряємо, тому що я сказав, що його загнали собаки на дерево й він три дні живий, тільки чекає, що ми його врятуємо", - розповів Ющенко.

Він сказав, що із задоволенням прийме у подарунок кота, схожого на Тигра, - сірого зі смужками. "Тому якщо в когось є сірий кіт у смужку, щоб мій син і мої дівчата не плакали, я б одержав його як подарунок, щоб принести додому й показати, що Тигра врятували", - сказав глава держави.

Відповідаючи на запитання студентів, які свійські тварини живуть у нього вдома, Ющенко перерахував великий список домашніх улюбленців.

"Я зараз спробую перерахувати те, що в мене є: є корова Уля, є свині і їх багато, в'єтнамські, дуже швидко розмножуються... Є багато курей, 4-5 порід... живе шість собак, коти", - перерахував він.

Ющенко також розповів, що на його ставку живуть дикі качки, яких він підгодовує.

Читайте також:

Ющенко: Мазепа би мною тішився

Регіонали бачать Ющенка в ролі російського імператора і духовного наставника

Ющенко пообіцяв піти з політики - він її ненавидить

Ющенко: Україна прожила "чудові чотири роки" за мого президентства

ВідеоЮщенко попросив у студентів смугастого кота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: