Ющенко порадиться з президентом Литви, як подолати економічну кризу

Українсько-литовська зустріч на найвищому рівні покликана сприяти обміну досвідом щодо боротьби з наслідками світової кризи.

У Києві відбулася зустріч президента України Віктора Ющенка та президента Литви Далі Грібаускайтє.

Як повідомляє прес-служба президента України, на початку зустрічі Ющенко привітав свою литовську колегу, яка здійснює візит в Україну на його запрошення. За оцінкою глави української держави, наші двосторонні відносини мають стратегічний характер.

"Ми пишаємося тими відносинами, які склалися між Україною та Литвою як на рівні держав, президентів, так і між нашими народами", - сказав Ющенко. Він також позитивно оцінив хід виконання дорожньої карти наших взаємин на 2009-2010 роки і засвідчив готовність до подальшого розвитку українсько-литовської взаємодії в усіх сферах.

Зі своєї сторони, президент Литви подякувала за запрошення відвідати Україну: "Литва завжди буде поважати вибір українського народу і допомагатиме Україні настільки, наскільки вона сама цього хоче", - сказала вона, наголосивши, що це позиція не лише Литви, а й європейської спільноти.

Після зустрічі відбудеться засідання Ради президентів України та Литви за участі офіційних делегацій двох країн.

До складу української делегації увійшли міністр закордонних справ Петро Порошенко, міністр культури та туризму Василь Вовкун, міністр освіти та науки Іван Вакарчук, міністр економіки Богдан Данилишин, міністр палива та енергетики Юрій Продан, заступник глави Секретаріату президента Андрій Гончарук.

Українсько-литовська зустріч на найвищому рівні покликана сприяти активізації двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, обміну досвідом щодо боротьби з негативними наслідками світової фінансової та економічної кризи.

Читайте також:

Ющенко відкрив виставку про Голодомор

Братство ОУН-УПА закликало підтримати Ющенка на виборах

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Євросоюз: у Ющенка на виборах немає жодних шансів

ВідеоЮщенко зустрівся з президентом Литви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: