Ющенко порадиться з Тимошенко, Литвином та Стельмахом, як повернути місію МВФ

Крім співпраці з МВФ, на нараді поговорять про модернізацію ГТС та приватизацію ключових підприємств.

Завтра, 27 березня, президент Віктор Ющенко проведе традиційну щотижневу зустріч із першими особами держави: прем`єр-міністром Юлією Тимошенко, головою Верховної ради Володимиром Литвином та головою Національного банку Володимиром Стельмахом.

Про це на брифінгу в Секретаріаті президента повідомила прес-секретар президента Ірина Ванникова.

"Мета наради у президента – поставити остаточну крапку у справі повернення роботи місії МВФ до України. На переконання глави держави, наступного тижня місія Міжнародного валютного фонду може відновити роботу в Україні, і всі органи державної влади повинні скоординувати свої дії з метою формування стабільної програми співпраці України із Фондом у 2009 році", – сказала вона.

За словами Ванникової, Ющенко також приділить увагу підсумкам Міжнародної інвестиційної конференції з питань модернізації газотранспортної системи України, яка відбулась у Брюсселі.

Як зазначила прес-секретар, президент вважає, що це проект пан`європейський, його результат є стратегічним для європейського газового ринку, ролі та місії України на цьому ринку.

Окрема увага під час наради буде приділена діяльності парламенту. Глава держави наполягає на терміновому регулюванні питань, пов`язаних із акцизною політикою, наповненням Пенсійного фонду, а також збалансуванням бюджету НАК "Нафтогаз".

Також президент підкреслює необхідність створення робочої групи з метою розгляду принципів приватизації двох-трьох провідних об`єктів.

"Ми повинні не тільки відкрити шлях для приватизації таких знакових об`єктів, як "Укртелеком", але й налагодити механізм для забезпечення наповнення Стабілізаційного фонду України", – передала слова президента Ванникова.

Оскільки йдеться про стратегічні об`єкти, відповідні рішення повинні бути прийняті на засіданні РНБО.

Читайте також:

Місія МВФ повернеться до України наступного тижня

Лікар Ющенка підтвердив, що президент здоровий, як скеля

Янукович: 80% українців хочуть змінити владу

Комуністи все ще вірять в імпічмент Ющенка

ВідеоЮщенко спробує повернути місію МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: