Ющенко порадив не зважати на заяви "моськи" Кадирова

Віктор Ющенко вважає заяву чеченського лідера про необхідність "не панькатися" з Україною маленьким епізодом.

Президент України Віктор Ющенко порадив не перебільшувати роль заяви чеченського лідера Размана Кадирова, який закликав ліквідувати Україну.

"Я б не перебільшував роль цієї заяви. Якщо 4 місяці тому ми отримали заяву президента Росії, то заява Кадирова - це маленький епізод. Треба дивитися трошки ширше. Забезпечувати безпеку держави - це альфа і омега", - заявив Ющенко під час політичного ток-шоу.

Президент запевнив, що його відповідь на такі заяви не у формі, а у змісті.

"Якщо ви з моською будете вести дебати, ви дискредитуєте себе як держава", - наголосив він.

Раніше президент Чечні Рамзан Кадиров закликав Москву "не панькатися" з такими країнами, як Україна чи Грузія, і "переходити в наступ".

"Грузія, Південна Осетія, Україна... Це все триватиме і триватиме. Це хвороба Росії. Навіщо завжди хворіти, якщо можна викорінити раз і назавжди? Ми велика держава. У нас є все - є армія, є технологія. Треба нападати", - заявив Кадиров.

Після опублікування цих слів спалахнув скандал, але оточення Кадирова заперечило, що чеченський лідер закликав ліквідувати Україну. Вони уточнили, що слова Кадирова вирвані з контексту і взагалі, при перекладі були допущені помилки.

Рада нацбезпеки і оборони у відповідь на заяву Кадирова висловила попередження, що "заяви деяких російських політиків щодо України несуть загрозу для національних безпек як України, так і Росії".

Читайте також:

РНБО: Кадиров втягує Росію в холодну війну проти України

У президента Чечні заперечують, що Кадиров закликав воювати з Україною

Росія відмежувалась від закликів Кадирова ліквідувати Україну

Рамзан Кадиров закликав Росію знищити Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: