Ющенко порадив українцям вчити мови

Ющенко вважає, що українці мають знати українську, російську та ще дві-три європейські мови.

Президент України Віктор Ющенко, котрий балотується вдруге на посаду глави держави, вважає, що мовна політика в Україні не спрямована проти когось.

"Це (мовна політика) - не політика конфлікту проти когось. Ця політика того, як необхідно створити ще один сегмент для нації", - сказав президент під час зустрічі з виборцями в Херсоні.

При цьому Ющенко підкреслив, що в Україні українська мова людей "не поділяє". За його словами, не йдеться про мову спілкування, а про ідентичність нації громадянина.

Також президент зазначив, що в даному питанні не варто нікого повчати і людина повинна розмовляти на тій мові, до якої вона звикла. Він також підкреслив, що мовна проблема - "це делікатна тема".

Разом з тим, президент акцентував увагу на тому, що в Україні повинні знати державну мову - українську. "Українці повинні знати українську мову, українці повинні знати російську мову і ще 2-3 європейських мови", - додав президент.

Між тим, Ющенко заявив про необхідність проведення реформ у різних сферах. "Ми повинні жити реформами, ми повинні мати уряд реформ", - підкреслив Президента.

Глава держави вважає, що "уряд реформ" в Україні буде, коли до парламенту прийдуть патріоти. Ющенко підкреслив, що без реформ неможливо досягти високих результатів в економіці, високих соціальних стандартів.

У той же час він відзначив, що реформи можливі за умови консолідації суспільства, за умови демократії.

Крім того, Ющенко вкотре нагадав про необхідність якомога швидше провести пенсійну реформу.

Він підкреслив неприпустимість того, коли в країні існують 18 спеціальних (видів) пенсій і коли пенсія людей, що пропрацювали 25 років, відрізняється в рази від пенсії деяких чиновників.

"У чому полягає суспільна справедливість? ... Один закон - це перше. І друге - твоя пенсія залежить від твого стажу і твоєї зарплати", - зазначив Президент.

Також президент нагадав, що виборці повинні відповідати за свій вибір. Він переконаний, що в Україні є можливість провести чесні вибори. "Встань, не полінуйся, сходи до кабінки (виборчої) - проголосуй. Але ти відповідаєш за того, кого ти вибрав", - сказав Ющенко.

Також чинний глава держави також висловив переконання, що нація зробить правильний вибір. "Переконаний, як президент, як громадянин цієї країни - моя рідна нація дасть гідну відповідь, і ми переможемо", - сказав він.

Також Ющенко заявив, що в Україні штучно створили ажіотаж навколо ситуації з грипом.

"Поведінка деяких політиків абсолютно безвідповідально і перш за все спрямована на те, щоб максимально використати політичну карту в цьому процесі", - сказав він.

Глава держави відзначив, що три роки тому показники захворюваності на грип були трохи вище, ніж у поточному році.

Президент закликав українців довіряти в цьому питанні "не стільки політикам, скільки лікарям", а місцеву владу - надати всіляку підтримку просвітницької діяльності медиків.

Ющенко вважає, що озвучується статистика сьогодні не дає всієї картини розвитку епідемії, що ускладнює боротьбу з нею.

Раніше Ющенко заявив, що перенесення дати виборів через епідемію грипу неможливе. "Виборець повинен бути готовий прийти 17 січня на вибори і висловити свою позицію", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко відмовився переносити вибори президента

"Наша Україна" записала в агенти Кремля всіх, хто проти Ющенка

Гуцули визнали Ющенка своїм президентом

Ющенко прилетів до Львова боротися з епідемією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: