Ющенко порадив журналістці їхати в Москву з її запитаннями

Ющенко запевнив, що при ньому журналісти почувають себе найвільнішими, але відправив предстаницю однієї з газет ставити запитання російській владі.

Президент Віктор Ющенко заявив, що лише за його президентства журналісти матимуть можливість вільно висловлювати свої думки. Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістки газети "Известия в Украине" щодо його ставлення до ситуації в цьому виданні.

Журналістка сказала, що після заяви президента газети "Известия" Володимира Мамонтова про те, що він не підтримує політику президента, газета "Известия в Украине" перестала виходити.

На це Ющенко відповів: "Я рекомендую вам поїхати в Москву і поставити подібне питання. Я не знаю вашу газету, і в мене немає жодного інтересу до позиції вашої газети щодо ситуації в Україні. Незалежно від того, яка буде думка, а я знаю, яка вона може бути, повірте, ви будете у цій країні".

"Це, можливо, буде остання країна з Європи, де вас будуть приймати і давати можливість вам виходити. Це останнє місце, куди ви будете тікати при президенті Ющенку. І наші провідні телешоу будуть проводити московські журналісти, бо більше можливостей провести аналогічну дискусію у політиці, свободі слова, окрім України, у вас немає", - додав він.

Водночас, пізніше Ющенко вибачився за свою некоректність.

Намічений на 12 січня номер газети "Известия в Украине" не вийшов через фінансові труднощі. Журналісти видання заявили, що про них начебто здійснюється тиск із боку київських інвесторів.

Нагадаємо, раніше Ющенко також висловив упевненість у своїй перемозі на виборах. Юлію Тимошенко він звинуватив у намірі сфальсифікувати результати виборів, а в разі перемоги, зруйнувати демократію в Україні.

Читайте також:

Ющенко вважає Тимошенко головним фальсифікатором на виборах-2010

Ющенко: президентом буде той, хто вийде в другий тур із Януковичем

Ющенко назвав партію Тимошенко білою сектою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: