Ющенко поскаржився британському каналу на Тимошенко

Президент наголосив, що уряд не погоджується виконати необхідні умови для отримання Україною другого траншу кредиту МВФ.

Програма Міжнародного валютного фонду є ключовим елементом антикризових заходів в Україні, заявляє президент Віктор Ющенко.

"Це – базовий документ для України в 2009 році", - заявив Ющенко в інтерв'ю британському телеканалу Channel 4 у середу, повідомляє прес-служба президента.

Ющенко наголосив, що програма МВФ є дуже важливою для України на даному етапі, адже вона стосується проведення змін і реформ у бюджетній та соціальній сфері, в низці галузей економіки.

Однак, за його словами, сьогодні уряд України не погоджується виконати необхідні умови для отримання Україною другого траншу кредиту МВФ, насамперед, щодо перегляду державного бюджету 2009 року та скасування необґрунтованих популістичних соціальних рішень.

Говорячи про подолання світової економічної кризи та її наслідків, Ющенко висловив сподівання, що міжнародне співтовариство діятиме в цьому напрямку спільно.

Президент під час інтерв'ю також відповів на низку запитань щодо внутрішньоекономічної ситуації в України, охарактеризував нинішній стан російсько-українських відносин.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів затвердив низку рішень для співпраці з МВФ і отримання другого траншу кредиту.

Зокрема, було внесено зміни до спільної постанови Кабміну й Нацбанку України про порядок рефінансування банків в умовах кризи, а також зміни до постанови уряду про питання участі держави в капіталізації банків зі скасуванням статей, якими вводилася система рефінансування банків та її узгодження з урядом.

Читайте також:

Тимошенко дала Нацбанку свободу дій та змінила бюджет

МВФ вимагає від України терміново змінити бюджет і підвищити ціни на газ

Тимошенко офіційно попросила в Росії 5 млрд. Кремль вагається

Тимошенко запевнила, що МВФ не відмовляв Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: