Ющенко поскаржився, що Мєдвєдєв його ігнорує

Президент ніяк не може домовитися з російським колегою про зустріч.

Президент Віктор Ющенко повідомив, що кілька разів ініціював зустріч із президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим, “але питання поки не вирішене”. Про це він заявив в інтерв’ю “Независимой газете”.

Відповідаючи на запитання, чи Росія впливає на ситуацію в Україні, Ющенко сказав: “Росія - велика держава, яка впливала, впливає і впливатиме на політику в регіоні. Це фактор, з яким потрібно рахуватися”.

Він також наголосив, що Україна і Росія повинні будувати рівноправні і прагматичні відносини.

“Я хочу, щоб росіяни не сприймали дії української сторони як антиросійські. Ми будуємо свою державу, з повагою ставлячись до незалежності й суверенітету інших країн. І такого ж ставлення вимагаємо від сусідів: час забути про амбіції метрополії та образи колонії, їх місце в історії”, - зазначив Ющенко.

Нагадаємо, президент України також повідомляв, що отримав запрошення відвідати Санкт-Петербург і міжнародний економічний форум. Він сподівається там зустрітися з Мєдвєдєвим і обговорити з ним можливість перегляду україно-російських газових домовленостей. Ющенко переконаний, що січнева газова угода між Юлією Тимошенко і Володимиром Путіним є невигідною для України і була укладена "закулісно".

Читайте також:

Ющенко поїде до Мєдвєдєва скасовувати "закулісні" газові угоди

Мєдвєдєв сумнівається, що Україна зможе платити за газ

"Газпром" не задоволений "безпардонним" Ющенком

Путін розповів, чим його не влаштовує Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: