Ющенко поставив завдання новому президенту

Віктор Ющенко порадив своєму наступнику на посаді глави держави зробити з "населення" - "націю".

Президент Віктор Ющенко вважає основної місією новообраного глави держави консолідацію країни.

"Можна обрати технічну політику, яка простіша, але вона не має стратегії. А стратегія для України – це як з населення зробити націю", – пояснив Ющенко в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Зараз є хороші обставини повернутися до тези "схід і захід разом", – додав чинний президент.

Крім того, Ющенко застеріг від здійснення закулісних домовленостей, які тривають між двома основними політичними силами парламенту. На його думку, сценарій їхнього об’єднання "нестиме загрози ключовим демократичним завоюванням та незалежності країни в цілому".

Чинний президент критично оцінив спроби окремих політичних сил поставити під сумнів результати виборів. "Ми зараз стали заручниками двох людей. Причина, з якої ми увійшли у цю фазу, – це неповага до закону, зневага до виборця... ми бачимо непростий процес фіналізації виборів", – зазначив Ющенко.

Нагадаємо, ЦВК визнала переможцем президентських виборів Віктора Януковича, після чого його суперник – чинний прем'єр Юлія Тимошенко – подала позов до Вищого адмінсуду з проханням призначити переголосування, чи так званий "третій тур виборів". Водночас вже призначена дата інавгурації новообраного глави держави – це, за планами, має відбутися 25 лютого.

Читайте також:

Тимошенко впевнена в проведенні третього туру

Ющенко: українці стали заручниками двох людей

Рада позбавила Януковича депутатських повноважень

Мєдвєдєв приїде на інавгурацію Януковича, якщо її не зірвуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: