Ющенко повернув до ВР скандальний закон про слідчі комісії

Президент Віктор Ющенко повернув на повторний розгляд до ВР закон, який спрощує процедуру імпічменту.

Президент повернув зі своїми пропозиціями закон про тимчасові слідчі комісії для повторного розгляду ВР.

Як зазначається на офіційному сайті президента, представляти його пропозиції під час розгляду закону на пленарному засіданні ВР буде заступник глави Секретаріату Марина Ставнійчук.

Також президент повернув до Ради закон про загальнообов'язкове державне соціальне страхування, представляти який буде заступник глави Секретаріату Олександр Шлапак.

Нагадаємо, що 16 січня Верховна рада прийняла закон про тимчасові слідчі комісії, направлений на спрощення процедури винесення імпічменту президенту. У законі говориться, що спеціальна тимчасова слідча комісія ВР - колегіальний тимчасовий орган, який утворюється у складі депутатів, спеціального прокурора і спеціальних слідчих, завданням якого є розслідування обставин щодо здійснення президентом державної зради або інших злочинів, викладених в підписаному більшістю депутатів від конституційного складу Верховної ради поданні про усунення президента з поста в порядку імпічменту.

Як повідомляв ТСН.ua, у першому читанні цей законопроект був прийнятий ще 26 грудня.

Нагадаємо, під час одіозного спільного голосування БЮТ та ПР 2 вересня, після чого НУ-НС вийшла з коаліції, також був прийнятий цей же закон про тимчасові слідчі комісії, який відкривав шлях до імпічменту. Тоді президент наклав на нього вето.

Прем`єр Тимошенко зазначає, що БЮТ “постійно, при будь-яких президентах” підтримував закон про тимчасові слідчі комісії.

“Це дає право створювати такі комісії, розслідувати незаконні, антиконституційні, корупційні дії чиновників всіх рівнів і, безумовно, приймати рішення у Верховній раді про передачу звіту тимчасових комісій в силові структури й суди”, - пояснила вона.


Читайте також:
Імпічмент Ющенку почався
БЮТ хоче позбутися Ющенка через два місяці
Тимошенко і Янукович розповіли про імпічмент Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: