Ющенко пояснив Європі, навіщо Україні вибори

Президент вважає, що дострокові вибори президента та парламенту дозволять подолати економічну та політичну кризу в Україні.

Президент Віктор Ющенко наголошує на важливості сприйняття в Європі ініціативи проведення в Україні дострокових парламентських та президентських виборів.

Про це він сказав під час спільного підходу до преси з Президентом Європарламенту Гансом-Гертом Пьоттерінгом.

Ющенко підкреслив, що українська нація, українські політики мають розуміти, що питання проведення дострокових виборів є внутрішнім питанням країни.

Він заявив, що державі необхідно знайти спосіб виходу з політичної кризи виключно "достойним, законним, демократичним засобом, сформулювавши відповідь на ці виклики". Ющенко наголосив, що дуже важливо, аби цей шлях був зрозумілий в Європі й у світі – "що Україна рухається, як демократична країна, в якій є достатньо механізмів для врегулювання будь-якої кризи – політичної чи економічної".

Президент вважає, що проведення дострокових виборів є одним з таких механізмів. Він підкреслив, що вибори мають дати відповідь на вирішення політичної кризи.

Після виборів, за словами глави держави, у парламенті повинна з’явитися більшість, яка зможе приймати будь-які важливі для країни закони, а також зможе взяти відповідальність за соціальну-економічну ситуацію.

У свою чергу, Пьоттерінг заявив, що нині в Україні склалася складна ситуація. Він закликав усіх відповідальних політиків знайти правильний вихід з цієї ситуації.

Президент Європарламенту вчергове закликав усі політичні сили працювати над подоланням наслідків економічної кризи і знайти відповіді, які б допомогли відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком.

"Ви знаєте, що підтримка Світового банку та МВФ є надзвичайно важливою, і ми в Європейському парламенті вважаємо, що треба якнайшвидше знайти правильні рішення в Україні", - сказав Пьоттерінг.

Читайте також:

Ющенко готовий піти на вибори восени

МВФ дав Києву останній шанс

Балога підштовхнув Ющенка до перевиборів

Європа пообіцяла захищати суверенітет України

ВідеоЮщенко і Пьоттерінг про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: