Ющенко пояснив Європі, навіщо Україні вибори

Президент вважає, що дострокові вибори президента та парламенту дозволять подолати економічну та політичну кризу в Україні.

Президент Віктор Ющенко наголошує на важливості сприйняття в Європі ініціативи проведення в Україні дострокових парламентських та президентських виборів.

Про це він сказав під час спільного підходу до преси з Президентом Європарламенту Гансом-Гертом Пьоттерінгом.

Ющенко підкреслив, що українська нація, українські політики мають розуміти, що питання проведення дострокових виборів є внутрішнім питанням країни.

Він заявив, що державі необхідно знайти спосіб виходу з політичної кризи виключно "достойним, законним, демократичним засобом, сформулювавши відповідь на ці виклики". Ющенко наголосив, що дуже важливо, аби цей шлях був зрозумілий в Європі й у світі – "що Україна рухається, як демократична країна, в якій є достатньо механізмів для врегулювання будь-якої кризи – політичної чи економічної".

Президент вважає, що проведення дострокових виборів є одним з таких механізмів. Він підкреслив, що вибори мають дати відповідь на вирішення політичної кризи.

Після виборів, за словами глави держави, у парламенті повинна з’явитися більшість, яка зможе приймати будь-які важливі для країни закони, а також зможе взяти відповідальність за соціальну-економічну ситуацію.

У свою чергу, Пьоттерінг заявив, що нині в Україні склалася складна ситуація. Він закликав усіх відповідальних політиків знайти правильний вихід з цієї ситуації.

Президент Європарламенту вчергове закликав усі політичні сили працювати над подоланням наслідків економічної кризи і знайти відповіді, які б допомогли відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком.

"Ви знаєте, що підтримка Світового банку та МВФ є надзвичайно важливою, і ми в Європейському парламенті вважаємо, що треба якнайшвидше знайти правильні рішення в Україні", - сказав Пьоттерінг.

Читайте також:

Ющенко готовий піти на вибори восени

МВФ дав Києву останній шанс

Балога підштовхнув Ющенка до перевиборів

Європа пообіцяла захищати суверенітет України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: