Ющенко: позбавити Бандеру й Шухевича звань Героя неможливо

Ющенко наголосив, що постійне повернення до питання про нагородження Бандери і Шухевича не слугує національним інтересам країни.

Екс-президент Віктор Ющенко заявляє, що рішення про присвоєння звань Героя України Степану Бандері і Роману Шухевичу не підлягають відкликанню.

"Доки своє слово у цьому питанні не скаже Конституційний суд України, будь-які подібні спроби будуть незаконними", – заявив Ющенко, якого цитує прес-служба партії "Наша Україна".

Він також вважає, що "нинішньому президенту варто не підтримувати рішення, які провокують суспільний розбрат, а працювати на єднання українського суспільства".

"Останнім часом почастішали спроби штучного розпалювання пристрастей навколо пам’яті цих Героїв. Зчиняється негідна політиків національного рівня метушня, звучать різного роду спекуляції. Все це спрямоване на політизацію питань національної пам’яті і провокує протистояння в суспільстві", - наголосив Ющенко.

"Постійне повернення до питання про нагородження Бандери і Шухевича не слугує національним інтересам країни і вельми нагадує спроби реалізувати плани зовнішніх сил щодо дестабілізації ситуації в Україні і збурення громадського протистояння", - заявив він.

Нагадаємо, у Верховній раді вже зареєстровано проект постанови щодо позбавлення звань Героїв Бандери та Шухевича.

Янукович під час візиту до Москви на початку березня обіцяв розібратися з указами свого попередника щодо лідерів націоналістів. Пізніше в Адміністрації президента заявили, що глава держави не мав на увазі скасування указу щодо Бандери.

Проте в Партії регіонів рішуче налаштовані скасувати укази Віктора Ющенка протягом найближчих місяців - до 65 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Читайте також:

ПР: Янукович відбере в Бандери звання Героя

У Раді зареєстровано постанову щодо позбавлення Бандери звання Героя

Онук Бандери поміняє звання Героя на дачу Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: