Ющенко: "ПР готується до виборів"

За словами Віктора Ющенка, лідер Партії регіонів повідомив йому, що ця політична сила почала підготовку до позачергових виборів Ради.


Прем'єр-міністр, лідер Партії регіонів Віктор Янукович запевнив президента Віктора Ющенка, що його політична сила готується до позачергових виборів Верховної ради.

Про це Ющенко сказав журналістам у ході відвідування міжнародної виставки-ярмарку "Агро-2007".

Ющенко зазначив, що в нього вранці у вівторок відбулося кілька розмов із прем'єром, які засвідчили підготовку ПР до виборів.

"Те, що вранці відбулося кілька розмов із прем'єром, свідчить, що Партія регіонів проводить передвиборну підготовку, що забезпечує необхідні процедурні рішення, щоб політична сила була готова до виборчих дій", - сказав Ющенко.

На запитання журналістів, чому вони із прем'єром уникають з'являтися одночасно на офіційних заходах, чи не свідчить це про ворожість між ними, Ющенко відповів, що це обумовлено діловою етикою.

Свої відносини з Януковичем він охарактеризував позитивно. Водночас, говорячи про врегулювання політичної кризи, Ющенко висловив побажання, щоб Янукович і голова Верховної ради Олександр Мороз були більш послідовними у своїх діях. 

Президент Ющенко впевнений у тому, що вибори 30 вересня будуть проведені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: