Ющенко представив нову голову свого Секретаріату

Віра Ульянченко прийшла до Секретаріату президента, щоб "збільшити існуючі позитиви" в його роботі.

Президент Віктор Ющенко представив працівникам свого Секретаріату його нову голову Віру Ульянченко.

У своєму виступі перед працівниками СП глава держави окреслив головні напрямки роботи, на яку він очікує від них.

Зокрема, Ющенко висловив упевненість в тому, що з 2005 року його команда реалізує політику, якої потребує Україна. "Це політика демократії", - наголосив він.

За словами президента, протягом трьох останніх років його команда досягла значних успіхів, що, зокрема, стосуються підвищення соціальних стандартів. Ющенко відзначив, що зміни в соціальній політиці призвели до зростання народжуваності в Україні, значних позитивних зрушень у темі материнства, багатодітних родин, дітей-сиріт, повернення до України десятків тисяч заробітчан із різних країн. Позитивні зміни глава держави побачив і в економіці.

Безумовним пріоритетом діяльності свого Секретаріату Ющенко назвав розвиток зовнішньополітичної діяльності України, яка була активізована в останній час. Президент нагадав, що зараз готується угода з Євросоюзом про асоціацію, ведуться переговори про створення зони вільної торгівлі з ЄС, розпочато реалізацію ініціативи "Східне партнерство", за три останні роки досягнуто підписання важливого документу про модернізацію української ГТС, почалася реалізація проекту ЄАНТК.

Говорячи про внутрішньополітичну ситуацію в країні, Ющенко звернув увагу на важливість продовження конституційної реформи. "Якщо ми хочемо мати стабільність в країні, ми повинні вийти на процес вдосконалення Конституції", - впевнений президент.

Він нагадав, що ключовою причиною політичної кризи в Україні стали системні збої, що виникли в результаті кулуарних змін Основного закону в 2004 році. "Ті диспропорції, які породжені, в тому числі, і невдалою реформою 2004 року, призводять до того, що різні державні інституції проживають цілі роки у перманентній кризі", - наголосив глава держави.

Він додав, що сьогодні в українському уряді відсутні віце-прем'єр-міністр, міністри закордонних справ та фінансів, від виконання обов'язків відсторонено міністра внутрішніх справ. "Це говорить про те, що система влади піддається великим маніпуляціям, стає заручником однієї особи. Немає режиму колективного формування рішення, колективної відповідальності. Ці процеси потребують вирішення", - підкреслив Ющенко.

Він також побажав новій керівниці свого Секретаріату успіху. "Віра Ульянченко - досвідчений і відомий політик та управлінець, яка, без сумніву, впорається з тими завданнями, які стоять перед нами сьогодні", - переконаний президент.

У свою чергу, Віра Ульянченко подякувала Ющенку за довіру. Вона наголосила, що головними принципами у роботі її особисто та Секретаріату будуть відкритість, професійність та ініціативність. "Я готова збільшити існуючі позитиви в роботі Секретаріату", - наголосила Ульянченко.

Нагадаємо, Віру Ульянченко було призначено головою Секретаріату президента 19 травня. На цій посаді вона змінила Віктора Балогу, який подав у відставку. До цього Ульянченко працювала на посаді губернатора Київської області.

Балога після свого звільнення з СП жорстко розкритикував Віктора Ющенка. Зокрема колишній керівник Секретаріату наголосив, що, на його переконання, Ющенко "не має морального права" знову претендувати на керівництво державою, адже він не зміг виконати жодної з обіцянок, які давав під час виборчої кампанії 2004 року.

Крім того, Балога звинуватив Ющенка у "кумівстві" в кадрових призначеннях, нездатності вирішити конфлікти у владі й апатії.

Читайте також:

Президент позбавив Ульянченко посади

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Головою Секретаріату президента стала Віра Ульянченко

Балога відмовився йти в президенти і вибачився перед Ющенком

ВідеоЮщенко представив голову Секретаріату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: