Ющенко представив військовим нового керівника Генштабу

Новий керівник Генштабу ЗСУ своїм пріоритетним завданням вважає завершення переходу армії на контрактну основу до 2015 року.

Президент Віктор Ющенко офіційно представив офіцерському складу армії нового керівника Генштабу Збройних сил, генерал-полковника Івана Свиду.

Ющенко зазначив, що на кожній своїй посаді Свида зарекомендував себе як справжній професіонал, відданий справі й Батьківщині.

"Переконаний, що свій багатий військовий і життєвий досвід Ви, шановний Іване Юрійовичу, присвятите розбудові високопрофесійного українського війська – гідного продовжувача славних традицій попередніх поколінь захисників Вітчизни", - сказав Ющенко.

Під час представлення Іван Свида назвав своїм пріоритетним завданням завершення переходу армії на контрактну основу до 2015 року.

Також важливим завданнями, за словами Свиди, є забезпечення належної підготовки українських військовослужбовців для участі в миротворчих місіях, оптимізація системи військового управління, організація роботи з уточнення державної програми щодо розвитку ЗСУ на 2006-2011 роки.

Начальник Генштабу повідомив, що основні зусилля з підготовки війська будуть спрямовані на підвищення боєздатності повітряних і військово-морських сил, а також армійської авіації Сухопутних військ.

Він також назвав необхідним підвищення професійної підготовки й збереження офіцерського складу шляхом підвищення соціальних стандартів для них.

Нагадаємо, на початку жовтня тодішній начальник Генштабу ЗСУ Сергій Кириченко подав у відставку. Після цього президент призначив на цю посаду Івана Свиду, який раніше був командувачем Сухопутних військ.

Міністра оборони в Україні немає з червня поточного року, коли Верховна рада звільнила з цією посади Юрія Єханурова. 18 листопада Ющенко направив до парламенту подання на призначення главою Міноборони знову таки Юрія Єханурова, коли відбудеться голосування за його кандидатурою, поки що не відомо.

Читайте також:

Ющенко вніс кандидатуру Єханурова на посаду міністра оборони

Новий начальник Генштабу: мінімальна безпека держави коштує 20 млрд

В українській армії бойову підготовку проходять лише 4% солдатів

Ющенко призначив головнокомандувача армією

ВідеоЮщенко представив військовим нового керівника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: