Ющенко презентував книгу своїх промов

До книги увійшли промови Ющенка, проголошені в період з 2005 по 2010 роки.

Президент України Віктор Ющенко презентував в Українському домі книгу своїх вибраних речей "До нації". В цілому в збірці - 140 промов глави держави, які "потягнули" на 464 сторінки. Наклад видання склав 5000 примірників.

До книги увійшли промови Ющенка, проголошені в період з 2005 по 2010 роки.

"Я хотів би сказати, що в політику я прийшов з тими цінностями, які я не залишав ні на один день. Якщо ви візьмете першу промову і останню, ви не знайдете там різниці. Так політик не веде себе. Політик буде дві третини своїх промов робити так, щоб бути солодким. Моя логіка трохи інша ", - заявив Ющенко, представляючи свою книгу.

Після завершення презентації президент провів автограф-сесію, і кожен бажаючий зміг отримати примірник книги з автографом глави держави.

Ющенко відомий своїми довгими виступами. Приміром, щорічне послання глави держави про внутрішню і зовнішню ситуацію в Україні, опублікований на сайті президента, займає 16 сторінок формату А-4 (розмір шрифту - 12) і містить 34 тисячі знаків.

Нагадаємо, Ющенку не подобається політика. Про це він заявив під час презентації своєї книги вибраних промов "До нації".

"Я не політик, я фінансист, на всіх попередніх посадах я собі повторював: Вітя, ти повинен бути якнайдалі від політики", - сказав він. Водночас він додав, що не міг не підтримувати національний рух в Україні.

Читайте також:

Ющенко визнав, що з нього поганий політик

Саакашвілі не підтримає Ющенка на виборах

Ющенко попереджає про суспільні протистояння після виборів

 

ВідеоЮщенко презентував книгу своїх промов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: