Ющенко: президентом буду я, всі інші - шлях в нікуди

Чинний президент впевнений, що його головні конкуренти на виборах Віктор Янукович та Юлія Тимошенко пропонують країні шлях в нікуди.

Президент Віктор Ющенко вважає, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонують Україні "дорогу в нікуди".

Про це він сказав під час спілкування з мешканцями міста Чернівці.

Глава держави вкотре висловив впевненість, що переможе на президентських виборах. "Президентом буду я. Будь-яка інша дорога, яку нам пропонує чи Янукович, чи Тимошенко, - це дорога в нікуди", - зауважив Ющенко.

На його думку, між цими двома політиками немає жодної різниці. "Я уже декілька разів казав – це два чоботи з однієї пари. Один лівий, другий правий. Якщо говорити про різницю – вона хіба що полягає в тому, що один двічі судимий, а друга – двічі не судима. І все!", - наголосив Ющенко.

Він висловив впевненість, що ці політики не будуть відстоювати національні цінності країни.

"Я поважаю і одного, і другого, і третього з кандидатів, які є окрім мене, але ми зараз говоримо про те, що український народ може мати перспективу тільки в такій послідовній системі вибору, як національне відродження..., демократія…, членство в НАТО та Європейському Союзі", - підкреслив президент.

Також Ющенко порадив суперникам на виборах чітко заявити свою позицію щодо базування російського флоту в Криму.

"Якщо кожен, навіть ваш відомий Арсеній Петрович (Яценюк) боїться давати відповідь - Чорноморський флот Росії для нас це стабілізуючий фактор або дестабілізуючий?", - звернувся Ющенко до земляків кандидата в президенти Яценюка.

"Дестабілізуючим", - підкреслив Ющенко.

За словами президента, "не треба боятися (відповідати на це питання), якщо ти сповідуєш національні інтереси, якщо ти не політикан, а державний діяч".

У той же час Ющенко підкреслив, що треба виконувати Конституцію і не вести дискусій з цього питання.

Зазначимо, що 19 грудня форум українських націоналістів закликав кандидатів на посаду президента Олега Тягнибока, Юрія Костенка та Арсенія Яценюка зняти свої кандидатури на користь чинного глави держави Віктора Ющенка.

"Віктор Ющенко - єдиний із кандидатів у президенти, хто пропонує стратегічне бачення розвитку нашої держави", - пояснюється у заяві форуму.

Читайте також:

Націоналісти закликали Тягнибока та Яценюка пожертвувати собою заради Ющенка

Тимошенко: Януковича близько біля влади не буде

Ющенко закликав любити Україну і бджіл

Ющенко готовий дати Бандері Героя України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: