Ющенко: президентські вибори під загрозою зриву

Ющенко вимагає в Тимошенко забезпечити своєчасне фінансування видатків, пов'язаних із підготовкою виборів.

Через незадовільне фінансування підготовки чергових виборів президента України, реалізація виборчих прав громадян поставлена під загрозу. Про це президент Віктор Ющенко повідомив у листі до глави уряду Юлії Тимошенко.

Президент закликав прем'єра невідкладно вирішити питання фінансування підготовки виборів.

Із посиланням на дані Центральної виборчої комісії (ЦВК), Ющенко зазначає, що станом на 18 грудня "видатки на зазначені цілі профінансовано менш як на 0,6 % від загальної потреби на 2009 рік".

"У зв'язку із ситуацією, що склалася на сьогодні із фінансовим забезпеченням підготовки чергових виборів президента України, вважаю, що реалізація виборчих прав громадян поставлена під загрозу", - мовиться у листі.

"Для забезпечення конституційних виборчих прав громадян України прошу невідкладно вжити необхідних заходів реагування та особисто сприяти своєчасному й у повному обсязі виділенню коштів державного бюджету на фінансування видатків, пов'язаних із підготовкою виборів, як Центральною виборчою комісією, так і окружними виборчими комісіями", - звертається Ющенко до Тимошенко.

Нагадаємо, 18 грудня Центральна виборча комісія заявила про неприпустимість подальшого затягування фінансування виборчого процесу в 2009 році з боку Міністерства фінансів і Державного казначейства.

За даними ЦВК, на сьогодні на рахунок Центрвиборчкому перераховані кошти в обсязі 1 млн 90 тис 500 гривень, що складає 0,6% від загальної потреби на 2009 рік. ЦВК передбачила на підготовку проведення виборів у 2009 році витрати в сумі 195 млн 184 тис 370 гривень.

Читайте також:

ЦВК сформувала виборчі комісії за кордоном

Сергій Тігіпко виграв суд у Центральної виборчої комісії

Ющенко звинуватив Центрвиборчком в упередженому ставленні до себе

ЦВК: Ситуація з фінансуванням виборів критична

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: