Ющенко: при мені українці прожили найкращі роки свого життя

Президент впевнений, що дав українцям найкращі роки життя, і що без нього майбутнє України неможливе.

Президент Віктор Ющенко вважає, що за його правління мешканці України прожили "найкращі роки свого українського життя".

Також глава держави пообіцяв завершити справу будівництва української нації, яка зараз ще не сформувалася. Саме цим Ющенко пояснив свою участь у майбутніх президентських виборах.

"Майбутнє країни не може відбутися без участі Віктора Ющенка на цих виборах. Мене цікавить, де я буду далі - я журналістській братії про це не раз вже говорив. Нації запропонований тест: двома кандидатами з того боку, в якій немає демократії і ніколи не буде. Вони приведуть країну до тоталітаризму. А єдиний шанс мати демократичну владу - це мати президентом демократа. Вибір не між Ющенком і Тимошенко", - пояснив свою позицію глава держави.

Разом із тим, він застеріг від втрати здобутків, які на його думку, отримала Україна під час його президентства. "Втратити це - все одно, що втратити кисень або чисту екологію", - пояснив Ющенко.

"Тільки нація може ставити перед собою такі завдання. За 18 років ми не стали нацією. Ми дискутуємо щодо постулатів, які не повинні підніматися. Може бути і 10 мільйонів чоловік, які стануть нацією. А у нас стільки питань - мови, кордонів, культури, історії - що нацією ми поки не стали", - зауважив він.

Ющенко додав, що він повинен "зробити свою місію", а становлення нації для нього - "справа принципу, а не доцільності".

Нагадаємо, раніше Ющенко неодноразово заявляв, що бере участь у президентських виборах для того, щоб Україна не втратила демократію та незалежність.

Читайте також:

"Наша Україна" записала в агенти Кремля всіх, хто проти Ющенка

Гуцули визнали Ющенка своїм президентом

Ющенко: уряд Тимошенко штовхає країну до дефолту

ВідеоЮщенко: при мені українці прожили найкращі роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: