Ющенко прибув на Раду глав СНД, сподіваючись на зустріч з Мєдвєдєвим

Ющенко уже в Молдові, де планує поговорити із новим керівництвом цієї республіки, а також встановити із цією країною добросусідські відносини.

Віктор Ющенко 9 жовтня перебуває з робочим візитом в Кишиневі - задля участі в Раді глав держав-учасниць Співдружності незалежних держав.

Про це повідомляє головне управління інформаційної політики Секретаріату президента.

Увага президента буде зосереджена на підтримці двостороннього політичного діалогу на рівні глав держав-учасниць Співдружності та встановленні контактів з новим керівництвом Молдови.

Програма робочого візиту президента України передбачає участь у засіданні Ради глав держав СНД у вузькому та розширеному форматах.

Під час зустрічі Ради глав держав планується розглянути питання щодо спільних заходів із подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи; звернення глав держав-учасниць СНД до народів держав-учасниць та світової громадськості у зв'язку з 65-ю річницею перемоги у Великій вітчизняній війні; припинення дії низки рішень Ради глав держав та збереження тих, що декларують відданість загальновизнаним принципам суверенітету, територіальної цілісності, недоторканності кордонів, засудження сепаратизму, відмови від визнання сепаратистських режимів та надання їм підтримки тощо.

У рамках візиту планується проведення переговорів Ющенка з в.о. президента Молдови Міхаєм Гімпу та прем'єр-міністром Молдови Володимиром Філатом.

Нагадаємо, Ющенко сподівається провести зустріч із президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим на саміті глав держав країн СНД у Кишиневі.

"Все, що можна зробити з точки зору розбудови двосторонніх відносин у руслі добросусідства, взаємної поваги, українською стороною робиться. Моя політика усі чотири роки демонструє велику повагу до Росії і коректне до неї ставлення", – відзначив український президент.

Читайте також:

Ющенко: мені необхідно зустрітися з Мєдвєдєвим

Ющенко та Мєдвєдєв потраплять за один стіл

Мєдвєдєв поскаржився американцям на Ющенка

Мєдвєдєв: існує єдина російська правда, все інше засмічує мізки 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: