Ющенко пригрозив Черновецькому прокуратурою

Президент готовий іти на "жорстокі кроки", якщо КМДА не змінить свою тарифну політику.

Президент готовий прийняти радикальні заходи, якщо київська мерія не змінить тарифної політики. Про це глава держави повідомив на прес-конференції в Івано-Франківську.

"Я очікую від київської мерії більш продуманої лінії. Якщо цієї лінії не буде, очевидно, треба звернутися до Генеральної прокуратури, інших служб, щоб вони зробили відповідні перевірки та висновки щодо дотримання законності по даних питаннях", - сказав він.

 Ющенко також заявив, що не може "підтримати політику міста, коли йде безпардонне підвищення тарифів на послуги, на тепло, на водовідведення, квартплату".

Він нагадав, що вже не першим своїм указом зобов'язує мера Києва привести тарифи у відповідність до обґрунтованих норм.

Президент нагадав, що існують рекомендації про рівень тарифів з урахуванням собівартості та доходності, і ще раз закликав керуватися цими рекомендаціями. "Вони дають відповідь, як забезпечити на доступних умовах постачання послуг і роботу ЖЕКів. Я би дуже хотів, щоб мене почули у місцевій владі. Якщо цього не буде, я буду вживати більш жорсткі кроки", - сказав Ющенко.

Нагадаємо, 9 лютого президент вкотре скасував розпорядження мера Києва Леоніда Черновецького про підвищення комунальних тарифів для бюджетних установ столиці.

3 лютого президент вже скасував розпорядження київської влади про підвищення комунальних тарифів.

Втім, мер Черновецький главу держави не послухався і 5 лютого знову підписав розпорядження про підвищення вартості житлово-комунальних послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови, ціна на опалення для бюджетних установ, за наявності лічильника, відтепер має становити 351,24 грн. за одну гігакалорію, для інших категорій споживачів – 711,45 грн. Без лічильника бюджетні організації повинні платити 8,61 грн. за квадратний метр опалюваної площі, решта споживачів – 17,43 грн.

За централізовану подачу гарячої води мер зобов'язав платити бюджетні організації з лічильником 21,94 грн. за кубометр, інших споживачів – 50,1 грн.

В цілому ж, тарифи на воду, водовідведення та опалення для окремих столичних установ збільшилися у 3,5-9 разів.

Читайте також:
Ющенко вкотре скасував тарифи Черновецького
Через протистояння Тимошенко і Черновецького киянам стане ще гірше жити
На Черновецького нацькували Генпрокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: