Ющенко присвоїв звання Героя України ще одному підлеглому

Звання Героя від президента отримав Сергій Бондарчук - керівник держкомпанії "Укрспецекспорт", що контролює українську торгівлю зброєю.

Президент Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України керівникові державної компанії "Укрспецекспорт", що відповідає за торгівлю українською зброєю, Сергію Бондарчуку.

Відповідний указ з'явився у архіві на сайті Секретаріату глави держави. Указ датований 18 лютого, хоча станом на 19 лютого його текст був відсутній в розділі "офіційні документи" на сайті президента.

Як сказано в указі, Бондарчуку присвоєно звання "за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку військово-технічного співробітництва, піднесення міжнародного авторитету України, багаторічну плідну працю".

Сергій Бондарчук вважається людиною, близькою до президента Ющенка - всі п'ять років його каденції він беззмінно очолював "Укрспецекспорт". На його період, зокрема, припала історія скандального продажу озброєнь до Грузії під час її військового конфлікту з Росією.

Загалом на сайті президента відсутня понад третина указів, які він підписав у лютому.

За інформацією джерел "Української правди", значна частина цих указів стосується нагородження та присвоєння військових звань, однак вони поки не публікуються, тому що можуть спричинити обурення в суспільстві.

Нагадаємо, 18 лютого Ющенко присвоїв звання Героя України народному депутату Григорію Омельченку. Нардепа було нагороджено "за значний особистий внесок в утвердження незалежної української держави, самовіддане відстоювання конституційних прав і свобод громадян, багаторічну законодавчу та суспільно-політичну діяльність".

Минулого року Омельченко робив депутатські звернення до президента, Генпрокуратури та МВС у зв’язку зі зґвалтуваннями дітей у дитячому таборі "Артек". У зверненнях депутата фігурували прізвища трьох його однопартійців – нардепів Руслана Богдана, Сергія Терьохіна та Віктора Уколова.

Ще раніше, 22 січня, Ющенко посмертно присвоїв звання Героя України провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері.

Читайте також:

Ющенко присвоїв звання Героя України нардепу, який "засвітився" у справі педофілів

Ющенко дав заступнику Черновецького орден "За заслуги"

Ющенко на прощання роздав більше 350 орденів і медалей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: