Ющенко привітав героїнь

Президент поїхав із візитом до Закарпатської області, де багато говорив про підтримку багатодітних родин.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Українська держава має продовжити і зміцнити політику підтримки багатодітних родин.

Як повідомили у прес-службі глави держави, на цьому наголосив сьогодні президент України Віктор Ющенко у селі Тибава Свалявського району на Закарпатті, де він вручив ключі від нових будинків та автомобілів багатодітним сім’ям.
 
"Сьогодні в української держави є великі можливості, щоб спрямувати їх на підтримку багатодітних родин", – сказав президент, підкресливши, що його соціальні ініціативи спрямовані на підтримку найуразливіших верств населення, в тому числі й таких сімей. 

Глава держави нагадав, що пропонує збільшити до 15 тисяч гривень державну допомогу при народженні другої і наступної дитини, а допомогу на дітей із багатодітних сімей підвищити не менш ніж до 50% прожиткового мінімуму. Крім того, Ющенко наголошує на необхідності забезпечення доступної освіти для дітей із таких родин – йдеться про пільгові умови вступу до державних навчальних закладів і звільнення від плати за навчання. 

Президент також відзначив, що сім`ї, в яких виховується п’ять і більше дітей, мають отримати право на позачергове забезпечення соціальним житлом. Матерям-героїням має бути до 35-40% збільшено надбавку за особливі заслуги до пенсії, також сказав він. 

"Міць держави розквітає з міцної родини", – переконаний Ющенко. Він звернув увагу на важливість підтримки багатодітних родин також у контексті необхідності покращення демографічної ситуації в Україні. 

Глава держави позитивно оцінив зусилля місцевої влади щодо підтримки багатодітних родин і висловив сподівання, що до цих кроків долучаться також ділові кола Закарпаття. 

У с.Тибава президент, крім того, вручив державні нагороди матерям-героїням.

Всього Віктор Ющенко своїм указом № 846/2007 присвоїв почесне звання "Мати-героїня" 432 багатодітним матерям. 

Як зазначається у документі, оприлюдненому на офіційному сайті глави держави, жінок нагороджено за материнську самовідданість, народження і виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: