Ющенко привітав обрання Яценюка

Президент Віктор Ющенко вважає, що обрання Арсенія Яценюка головою Верховної ради стабілізує роботу парламенту.

НА ВІДЕО: Президент Віктор Ющенко розповідає про своє бачення майбутнього парламенту.

"Ця виняткова подія для рішення ключового питання незалежно від того, про який орган влади ми говоримо - це політична стабільність в Україні", - сказав президент, відкриваючи нараду з питань місцевого самоврядування.

Віктор Ющенко та Арсеній Яценюк
УНІАН
Президент впевнений, що Арсеній Яценюк буде спікером "усього парламенту, а не тільки більшості чи деяких політичних сил".
Ющенко наголосив, що обрання Яценюка спікером - дуже важливий крок і великий успіх, що дасть змогу Україні одержати працюючий парламент.

"Я впевнений, що Арсеній Петрович буде тим талановитим спікером українського парламенту, який кожною фіброю відчуває, що він є спікером усього парламенту, а не тільки більшості чи деяких політичних сил", - сказав президент.

Як повідомляло агентство, 4 грудня Рада обрала головою парламенту виконувача обов'язків міністра закордонних справ, депутата фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Арсенія Яценюка.

Віктор Ющенко наголосив, що на сьогодні головним завданням політиків є забезпечення спокою в українському парламенті. "Ви знаєте, ні одна частина суспільства не давала мандат депутатам на це протистояння, на такий тип протистояння", - сказав Віктор Ющенко.

Він зауважив, що всі парламентські сили є різними. "Але найкраще в політиці людей об’єднують не портфелі, не крісла, а національні інтереси – так сходяться цілі нації, так виникає національне порозуміння", - наголосив президент, додавши, що протистояння настає саме тоді, коли починають керуватись, перш за все, розподілом посад, а не національними інтересами.

Віктор Ющенко вважає, що подібне "спекулятивне протистояння може поділити суспільство на дві частини – є "біла" частина, а є "чорна", і "біла" з "чорною" воюють". Він додав, що громадяни не дальтоніки і бачать світ різнобарвним, тому політичним силам потрібно знаходити в собі сили і мужність заради забезпечення спокою в країні йти на діалог.

ВідеоВіктор Ющенко вітає Арсенія Яценюка (Ексклюзивне відео)

ВідеоПерший день спікера парламенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: