Ющенко привітав освітян

У неділю, 7 жовтня, працівники освіти України відзначають своє професійне свято.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент вчергове пообіцяв освітянам підвищити їх соціальний статус.
Президент України Віктор Ющенко привітав працівників освітянської галузі з професійним святом – Днем працівників освіти, яке відзначається в неділю.

У своєму вітанні, розміщеному на офіційному сайті глави держави, Ющенко висловив щиру вдячність педагогам “за вагомий внесок у розбудову нашої державності, за те, що виховуєте у підростаючого покоління любов до рідної землі, почуття національної гідності та відданості Батьківщині”. 

Президент у своєму вітанні висловлює переконання, що “спільними зусиллями ми забезпечимо поступальне оновлення галузі, впровадимо сучасні інформаційні та педагогічні інновації, підвищимо соціальний статус освітян. Консолідація суспільства сприятиме плеканню добре ерудованих, свідомих і талановитих громадян, здатних реалізовувати стратегічні завдання розвитку України”. 

“Нехай ваша невтомна праця і посіяні зерна добра та знань проростуть щедрим урожаєм, а успіхи ваших учнів множаться і приносять вам душевне задоволення”, - цитує прес-служба слова президента. 

Ющенко побажав освітянам міцного здоров`я, віри в свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: