Ющенко привітав українців із Днем Соборності

Ющенко з нагоди Дня Соборності заявив, що "тільки коли нас об'єднує загальний національний дух, Україна має майбутнє".

Президент Віктор Ющенко привітав співвітчизників із Днем Соборності України.

В зверненні президента, обнародуваному на офіційному сйті глави держави сказано: “22 січня 1919 року Акт Злуки об`єднав Українську та Західноукраїнську Народні Республіки і на рідних землях знову постала єдина Українська держава. Значення цієї події виходить далеко за межі політичного і навіть історичного виміру. У ній сконцентровано могутній національний, моральний і духовний зміст. Попри століття неволі й розділеності між ворогуючими імперіями українці проявили колосальну життєву силу й довели світові, що ніхто й ніщо не може упокорити єдиний народ, який прагне свободи й доброго життя у власній державі”.

На переконання Ющенка, “Акт Злуки – велике послання для нас, нинішніх українців, і для наших нащадків. Тільки коли ми єдині в своїх помислах, цілях і зусиллях, ми можемо мати успіх. Тільки коли нас об`єднує спільний національний дух, Україна має майбутнє”.

“Сьогодні ми розбудовуємо незалежну Українську державу, утверджуємо демократію, відроджуємося як сучасна політична нація, що бачить своє місце в об`єднаній європейській спільноті. Бережімо як найвищу цінність нашу українську соборність, і ми досягнемо мети”, - наголосив Ющенко.

Він побажав громадянам доброго здоров`я, щастя, миру і злагоди в ім`я процвітання України.

Читайте також:

Україна відзначає День Соборності

Рішення про визнання Сталіна винним у Голодоморі в Україні набуло чинності

Британський посол назвав Україну флагманом демократії

ВідеоЮщенко привітав із Днем Соборності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: