Ющенко привітав з Днем Свободи

Президент України Віктор Ющенко привітав співвітчизників з Днем Свободи.

президент
Ющенко констатує, що той факт, що в країні панує справжня воля думки, позиції, вибору та ініціативи – незаперечний. (Фото: president.gov.ua)
Ющенко відзначає, що значення цього дня виходить за рамки політики, його роль загальнонаціональна і значима для всіх і кожного, для минулого і майбутнього.

„День Свободи для України – це день праці. Упевнений, що вона неминуче принесе нам важливі досягнення”, – наголосив президент.

Ющенко констатує, що той факт, що в країні панує справжня воля думки, позиції, вибору та ініціативи – незаперечний.

„Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов`язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя”, – вважає глава держави.

За його словами, українська демократія розвивається і знаходить вирішення своїх найскладніших проблем у мирний і цивілізований спосіб, а влада поступово вчиться бути відповідальною перед громадянами.

„Я твердо вірю в наш успіх. Україна не зійде зі шляху демократії, бо в її домі відбулося значно більше, ніж усі названі і не згадані перетворення, – тут зник страх, тут гідність здатна перемогти приниження, тут зростає наше покоління надії – покоління вже вільних людей”, – сказано у привітанні.

Президент відзначає, що держава попереду має ще багато завдань, зокрема, „утвердити у владі чіткі, ефективні та консолідуючі правила, завдяки яким в країні постане належний порядок”.

У вимірі суспільному, на думку Ющенка, потрібно підтримати громадську активність і самоорганізацію для поширення цінностей демократії, єдності і порозуміння.

День Свободи відзначається щороку 22 листопада від 19 листопада 2005 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: