Ющенко призначив Лакшмі Міттала своїм консультантом

Індійський підприємець Лакшмі Міттал є одним із найбільших металургійних магнатів світу.

Президент Віктор Ющенко увів голову Ради директорів компанії "Арселор Міттал" Лакшмі Ніваса Міттала до складу Консультативної ради з питань іноземних інвестицій в Україні при президенті.

Про це йдеться в указі глави держави від 14 серпня "Питання Консультативної ради з питань іноземних інвестицій в Україні". Указом внесені зміни у складі консультативної ради з іноземної сторони.

Як відомо, індійський підприємець Лакшмі Міттал є одним із найбільших металургійних магнатів світу (власник найбільшої в світі сталеливарної компанії Mittal Steel Co.).

Зокрема, Мітталу належить український металургійний гігант "Arcelor Mittal Кривій Ріг" – колишній завод "Криворіжсталь".

Окрім Лакшмі Міттала до складу Консультативної ради також увійшли: Манфред Грундке – виконавчий директор компанії "Кнауф Гіпс КГ", Отто Лозе – керівник підрозділу Центральної та Східної Європи концерну "Дікергофф", Петер Льошер – президент концерну "Сіменс АГ", Жан дю Плесі – голова Ради директорів Групи "Брітіш-Амерікан Тобакко", Клаус Пробст – голова Ради керуючих компанії "Леоні", Йорген Буль Расмуссен – президент і виконавчий директор групи "Карлсберг А/С", Міхал Соловов – власник компанії "Церсаніт С.А.", Герберт Степіч - виконавчий директор банку "Райффайзен Інтернаціональ Холдінг АГ" та Шандор Чані – голова правління та президент "ОТП Банку".

Варто зазначити, що до складу Консультативної ради з питань іноземних інвестицій при президенті України донедавна також входив один з найбагатших пдприємців світу засновник Microsoft Білл Гейтс.

Читайте також:

Ющенко звільнив Білла Гейтса

Ющенко обурився, що Тимошенко приділяє діаспорі замало уваги

Карасьов: Ющенко "не політичний підліток", щоб наслідувати Мєдвєдєва

Ющенко відповів на звинувачення Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: