Ющенко призначив нових членів Нацради з телебачення і радіомовлення

На відміну від Ігоря Куруса, Андрій Мірошніченко указом президента був виключений з Нацради менш ніж на добу

Президент України Віктор Ющенко призначив Ларису Мудрак і Андрія Мірошніченка членами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Звільнений напередодні в.о. голови органу Мірошніченко вчора був призначений на цю посаду знов, що дозволяє йому працювати в Нацраді ще п'ять років. А місце члена ради Ігоря Куруса зайняла керівник головної служби інформаційної політики секретаріату президента Лариса Мудрак. Найближчим часом може змінитися і парламентська четвірка регулятора.

Обох чиновників ( Мірошниченка та Куруса) було призначено за квотою президента 3 квітня 2005 року, і термін їх повноважень закінчувався цього року. "У березні-квітні закінчується термін повноважень більшості членів Нацради. Не розумію, чому рішення ухвалене зараз", - говорить член Нацради Віктор Понеділко.

Нагадаємо, навесні 2009 року у відставку подав голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко.

Після звільнення Шевченка Ігор Курус пішов з посади першого заступника голови Нацради та став її простим членом.

Мудрак працює у сфері массмедіа з 1991 року. Співробітничала з поряд американських ЗМІ, зокрема з радіо "Свобода". У 2002-2005 роках – головний редактор газети "Діловий тиждень – Financial Times", в 2003 році посідала посаду редактора газети "Нове російське слово" в Нью-Йорку. З 2005 працювала в секретаріаті президента.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення – центральний регулюючий орган, в компетенцію якого, зокрема, входить ліцензування теле- і радіомовлення. Нацрада складається з восьми членів, що призначаються на паритетних початках Верховною радою і президентом на п'ять років.

Читайте також:

Ющенко звільнив керівника і одного з членів Нацради з телебачення і радіомовлення

Нацрада поскаржилася в ЦВК на російську мову кандидатів у президенти

Нацрада знову не дозволила Першому каналу Росії вести мовлення в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: