Ющенко продав з аукціону свій мед, а Янукович - чужу картину

Студенти Університету банківської справи НБУ провели благодійний аукціон з лотами від кандидатів у президенти.

На благодійний "Аукціон надій", організований студентами Університету банківської справи НБУ, свої лоти виставили вісім кандидатів у президенти: Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Сергій Тігіпко, Олександр Мороз, Інна Богословська, Василь Противсіх та Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк.

Віктор Ющенко надав для продажу з аукціону "кошик здоров’я", наповнений медом, восковими фігурами з власної пасіки, а також вишиваний рушник і диск з колядками.

Віктор Янукович запропонував картину Сергія Міхновського "Різдво на селі". Однакові лоти надійшли від двох кандидатів - Сергія Тігіпка та Олександра Мороза - фоліант "Україна – козацька держава", щоправда, перший додав до лоту ювілейну монету "Симон Петлюра", другий – видання "Псалми Давидові" авторства Тараса Шевченка.

Окрім того, студентську акцію підтримала Інна Богословська, яка передала майбутнім фінансистам картину "Ніч на Різдво", Василь Противсіх запропонував студентам продати власну передвиборчу атрибутику, Олег Тягнибок – вишиванку зі своїм улюбленим візерунком "Полуботчишина сорочка". Арсеній Яценюк виставив на продаж власні книги "Банківська таємниця".

Студенти зазначили, що з проханням підтримати благодійні ініціативи вони зверталися до всіх кандидатів, проте дехто обіцяв підтримку, але такі і не передав лот, а дехто взагалі не знайшов на це часу.

Загалом, результатом четвертого "Аукціону надій" стала сума 88 тисяч 800 грн. Такі кошти вдалось вторгувати від продажу основних лотів, зокрема, спеціального лоту від НБУ - сувенірної пам’ятної монети "На честь візиту в Україну Вселенського Патріарха Варфоломея І-го".

Покупцями аукціону виступили підприємці та банкіри Черкас. Зібрані кошти підуть на очищення ріки Вільшанки та на інші акції зі збереження довкілля.

Читайте також:

Українці просять у Діда Мороза здоров'я і нормального президента

Політологи порівняли Януковича з Брежнєвим, а Тимошенко з Катериною II

Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Тимошенко пішла з прес-конференції, не дослухавши питання журналістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: