Ющенко пропонує народу визначити, хто в країні головний

Президент знову повернувся до теми всеукраїнського референдуму зі змін до Конституції.

Віктор Ющенко вважає, що загальнонаціональний референдум щодо Конституції для відновлення балансу між гілками влади може стати компромісом, який влаштував би всі політичні сили.

Він зазначив, що конструкція, яку було додано в Конституцію, глибоко нераціональна.

"Люди, які стояли за конституційною реформою, мріяли про одне – коли для них перестала сяяти зірка третього терміну президентства, вони зробили все, щоб повноваження президента перейшли прем`єр-міністрові. повноваження, які були на Банковій, перекочували до інституції на Грушевського, яка називається урядом, а частина повноважень перейшла до парламенту", - сказав президент.

За словами Ющенка, було допущено один серйозний негатив, оскільки було втрачено баланс влади. Він зазначив, що не може нестабільна інституція, яким є парламент України, формувати стабільну політику та формувати стабільну владу.

"Нестабільність не може породити стабільність. Але парламент отримав мандат від людей, у ньому сьогодні дві мегапартії є полярними силами, які постійно боротимуться. А інститут стабільності, яким раніше був інститут президентства, сьогодні виключено з гри", - сказав глава держави.

На його думку, потрібно серйозно реконструювати лад у країні, і в пошуках цієї відповіді потрібно спиратися на найдемократичніший метод.

"Я глибоко переконаний, що тільки загальнонаціональний референдум щодо Конституції може бути тим компромісом, який влаштував би всі політичні сили", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Комуністи подарували Ющенку квиток в Америку

Привітай президента з Днем народження!

"Регіонали" готові стати центром коаліції з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: