Ющенко пропонує перенести День захисника вітчизни на 29 січня

Віктор Ющенко підтримав ідею відзначати День захисника вітчизни 29 січня.


Віктор Ющенко підтримує ініціативу встановити 29 січня День захисника вітчизни на вшанування подвигу Героїв Крут.

Про це глава держави заявив сьогодні у своєму виступі перед курсантами та студентами вищих військових навчальних закладів Києва з нагоди Дня подвигу Героїв Крут.

"День подвигу під Крутами – це наш справжній національний день захисника вітчизни. Він неминуче, це моє глибоке переконання, постане у серцях кожного воїна і громадянина", - сказав Ющенко.

Водночас глава держави наголосив, що підтримує ініціативу, яка, за його словами, лунає вже давно щодо державного встановлення такого пам’ятного дня.

Ющенко також підкреслив, що День подвигу Героїв Крут є святим для української нації і історії, для кожної людини, яка несе за собою відповідальність за свою батьківщину.

Президент у своєму виступі закликав українців єднатися навколо ідеї держави, національної ідеї єдності і сили України. "Ми повинні, ми зобов’язані бути сильними заради нашого життя, наших рідних, нашої Вітчизни. Ми українці, ми зобов’язані шанувати кожний наш успіх і перемогу. У цьому наша суть і перспектива", - наголосив президент.

Як повідомлялося, 29 січня Україна вшановує пам`ять Героїв Крут. Цього дня у 1918 році на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний-схід від Києва відбувся бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300-ми національно-свідомими київськими студентами, що захищали підступи до Києва.


Читайте також:
В Україні згадують героїв Крут

Збройні сили України влаштували бал
Україна відзначає День соборності

ВідеоПромова президента до річниці бою під Крутами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: