Ющенко пропонує "покінчити" з Тимошенко

Віктор Ющенко не вірить в прийняття бюджету до березня, і називає Тимошенко авантюристкою.

Президент Віктор Ющенко прогнозує, що державний бюджет на 2010 рік не буде ухвалено до березня.

"Такого ще не було, щоб країна не була готова ухвалити бюджет ні в січні, ні в лютому, і не буде готова і в березні", - сказав Ющенко.

Президент наголосив, що через це не виконується і закон про підвищення соціальних стандартів. "Прем'єр, яка не подала бюджет, не виконує цей закон, як він не виконувався і у 2009 році", - сказав Ющенко.

При цьому він висловив упевненість у тому, що Україна незабаром матиме відповідального прем'єр-міністра, який буде здатний сформувати бюджет країни і забезпечити виплати, передбачені законом про соціальні стандарти.

Він назвав діяльність Юлії Тимошенко непрофесійною. "Нам треба покінчувати з таким прем'єрством, з таким прем'єром і з такою віртуальною диктаторською моделлю, коли країна залежить від того, з яким настроєм встає одна людина", - сказав Ющенко.

На переконання президента, потрібно мати прем'єра "не шоумена і не авантюристку, а людину, яка думає про Україну, думає про політику реформ".
 

Раніше Тимошенко заявила, що в звинуваченнях Ющенка на її адресу немає жодного слова правди.

"Сьогодні, коли президент мене так публічно ображає, я просто думаю, що правильно не відповідати на його слова. Я просто вам скажу, що там немає жодного слова правди. Господь йому суддя. Я йому - не суддя", - сказала Тимошенко.

Читайте також: 

Ющенко порадив прихильникам Тимошенко покаятися

Ющенко попередив, що Україні залишилось півроку до банкрутства

Тимошенко вирішила ігнорувати публічні образи від Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: