Ющенко пропонує "покінчити" з Тимошенко

Віктор Ющенко не вірить в прийняття бюджету до березня, і називає Тимошенко авантюристкою.

Президент Віктор Ющенко прогнозує, що державний бюджет на 2010 рік не буде ухвалено до березня.

"Такого ще не було, щоб країна не була готова ухвалити бюджет ні в січні, ні в лютому, і не буде готова і в березні", - сказав Ющенко.

Президент наголосив, що через це не виконується і закон про підвищення соціальних стандартів. "Прем'єр, яка не подала бюджет, не виконує цей закон, як він не виконувався і у 2009 році", - сказав Ющенко.

При цьому він висловив упевненість у тому, що Україна незабаром матиме відповідального прем'єр-міністра, який буде здатний сформувати бюджет країни і забезпечити виплати, передбачені законом про соціальні стандарти.

Він назвав діяльність Юлії Тимошенко непрофесійною. "Нам треба покінчувати з таким прем'єрством, з таким прем'єром і з такою віртуальною диктаторською моделлю, коли країна залежить від того, з яким настроєм встає одна людина", - сказав Ющенко.

На переконання президента, потрібно мати прем'єра "не шоумена і не авантюристку, а людину, яка думає про Україну, думає про політику реформ".
 

Раніше Тимошенко заявила, що в звинуваченнях Ющенка на її адресу немає жодного слова правди.

"Сьогодні, коли президент мене так публічно ображає, я просто думаю, що правильно не відповідати на його слова. Я просто вам скажу, що там немає жодного слова правди. Господь йому суддя. Я йому - не суддя", - сказала Тимошенко.

Читайте також: 

Ющенко порадив прихильникам Тимошенко покаятися

Ющенко попередив, що Україні залишилось півроку до банкрутства

Тимошенко вирішила ігнорувати публічні образи від Ющенка

ВідеоЮщенко пропонує "покінчити" з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: