Ющенко пропонує потратити мільйони, зароблені на пиві, на охорону здоров’я

Президент запопонує депутатам 97 млн. грн. спрямувати на програми з охорони здоров’я.

Президент України Віктор Ющенко звернеться до Верховної ради з пропозицією спрямувати 97 млн. грн., виділені додатково на забезпечення діяльності парламенту, на 4 загальноукраїнські програми у сфері охорони здоров’я.

Про це президент повідомив журналістам під час робочої поїздки до Черкас.

Ющенко пнаголосив, що не підпише прийнятий Радою закон. "Закон, який прийняла Верховна Рада, я підписувати не буду", - сказав президент.

Окрім того президент сказав, що виділення цих коштів на забезпечення діяльності апарату ВР, стало для нього повною несподіванкою.

На думку президента, ці кошти на сьогодні не є критичними, і деякі витрати Верховної ради можна сьогодні можна було б скоротити.

"Скажімо, 3,5 млн. грн., призначені на візити народних депутатів, сьогодні у період кризи, можна було б спрямувати на інші цілі. Я сам відмінив третину своїх закордонних візитів", - наголосив Ющенко.

За словами президента, він пропонуватиме депутатам ці 97 млн. грн. спрямувати на програми з охорони здоров’я, зокрема, 61 млн. грн. - на добудову Черкаської обласної дитячої лікарні.

Ще 15 млн. грн. Ющенко пропонує виділити для онкохворих дітей. За словами президента, сьогодні більше 80 випадків захворювання дітей на онкологічні хвороби, що знаходяться на контролі Секретаріату, вимагають термінових відповідей, і від цього залежить життя дітей.

Крім того, 10 млн. грн. Ющенко пропонує спрямувати на додаткове фінансування заходів по боротьбі з туберкульозом. За словами президента, на боротьбу з туберкульозом і його профілактику у в’язницях та ізоляторах тимчасового тримання у 2009 році не виділили жодної копійки.

Ще 10 млн. грн. президент проситиме народних депутатів виділити на створення Національного центру пересадки кісткового мозку.

"Якщо Рада виділить ці 10 млн. грн. на створення центру, то вже за півроку він запрацює”, - сказав Ющенко.

Нагадаємо, 3 червня Верховна рада прийняла закон, що передбачає підвищення акцизу на пиво на 93,5% – з поточного рівня 0,31 грн. за літр до 0,6 грн. за літр.

Читайте також:

Ціни на пиво підвищили, щоб утримувати Верховну раду

В Україні вдвічі підвищено акцизи на пиво

У серпні в Україні подорожчають пиво та вино

1 липня в Україні подорожчає алкоголь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: