Ющенко попросив Раду швидко розглянути нову Конституцію

Президент пропонує ВР швидко створити конституційну комісію та винести проект нового Основного Закону на референдум.

Президент Віктор Ющенко звернувся до Верховної ради з проханням якнайшвидше створити комісію для розгляду внесеного ним проекту нової Конституції України.

Про це Ющенко сказав, виступаючи в Київському національному університеті імені Шевченка.

Президент також запропонував Раді ініціювати проведення загальнонаціонального референдуму з питання зміни Основного Закону.

Ющенко зазначив, що основні принципи запропонованого ним проекту Конституції були напрацьовані Національною конституційною комісією. Ініціювати зміни глава держави вирішив після того, як із цієї комісії вийшли БЮТ і Партія регіонів.

"БЮТ і Партія регіонів вийшли з Національної конституційної комісії, тому я взяв цю концепцію, як ініціативу президента", - пояснив Ющенко.

Нагадаємо, у понеділок, 6 квітня, ВР відмовилася розглядати та перенесла на пізніший термін питання про створення конституційної комісії.

Президент вніс до парламенту новий проект Конституції 31 березня. Внесений Ющенком документ передбачає низку реформ у політичній системі України.

Зокрема, це створення в Україні двопалатного парламенту, частина якого обиратиметься із представників регіонів країни. Ця ініціатива вже викликала невдоволення в політичних опонентів президента.

Читайте також:

Ющенко наполягає, що президентські вибори будуть у січні

Верховна рада не готова переписувати Конституцію

Балога підштовхнув Ющенка до перевиборів

Президент просить змінити Конституцію "чесно і гідно"

ВідеоЮщенко просить розглянути нову Конституцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: