Ющенко вимагає перевірити гральний бізнес в усіх регіонах

Президент роздав нагальні вказівки прем'єр-міністру, спікеру Ради, органам місцевого самоврядування, підрозділами прокуратури, МВС та МНС.

Президент Віктор Ющенко перед відльотом до Праги дав низку термінових доручень голові у зв'язку з трагічною подією, що сталася в Дніпропетровську, внаслідок якої загинули та постраждали люди.

Про це повідомляє прес-служба президента.

Зокрема, Ющенко просить невідкладно здійснити разом з органами місцевого самоврядування, підрозділами прокуратури, МВС, МНС відповідні комплексні перевірки дотримання вимог чинного законодавства у роботі розважальних закладів, що функціонують у регіонах.

Президент наголошує, що у разі виявлення порушень, особливо в частині, що стосується безпеки людей, необхідно у встановленому порядку невідкладно призупинити їх роботу.

Про виконання Ющенко просить доповісти у тижневий термін.

Також президент просить прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у взаємодії з місцевими адміністраціями утворити комісії та здійснити перевірки додержання гральними закладами правил техніки безпеки і ліцензійних умов.

Ющенко нагадав, що не отримав достатньої реакції уряду на своє звернення від 8 грудня 2008 року щодо недосконалості чинної нормативно-правової бази регулювання грального бізнесу в Україні та відсутності дієвого контролю з боку держави у цій сфері. Президент просить невідкладно ініціювати перед Верховною радою внесення необхідних змін і доповнень до законодавства.

Президент також пропонує голові ВР Володимиру Литвину невідкладно винести на розгляд Ради відповідні законопроекти, спрямовані на вдосконалення ліцензійних умов щодо проведення азартних ігор, посилення відповідальності за їх недотримання, особливо, що стосується питань безпеки.

Нагадаємо, 6 травня о 00.45 в залі ігрових автоматів "Метро-Джекпот" у Дніпропетровську сталася пожежа. Дев’ять осіб загинуло на місці, 11 було госпіталізовано. Згодом одна людина померла у лікарні.

За фактом недотримання вимог пожежної безпеки в залі ігрових автоматів у Дніпропетровську порушено кримінальну справу.

Читайте також:

Тимошенко побувала на місці пожежі в Дніпропетровську

У Дніпропетровську закриють всі гральні автомати

Стан постраждалих від вибуху в Дніпропетровську залишається важким

Кількість жертв пожежі в залі ігрових автоматів в Дніпропетровську збільшилася до 10

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: