Ющенко просить Медведька розібратися з "урядовою шайкою"

Незаконне відчуження держмайна, на думку президента, набирає погрозливих обертів. Він просить розібратися з цим Генпрокуратуру.

Віктор Ющенко та Олександр Медведько
Офіційний сайт Президента України
Глава держави звинувачує уряд у причетності до незаконного відчуження держмайна
Президент України Віктор Ющенко констатує, що незаконне відчуження державного майна в країні набуло загрозливих масштабів.

Таку заяву він зробив 3 лютого під час наради з питань вдосконалення державної політики у сфері захисту прав власності.

"Чому сьогодні не дотримується мораторій на відчуження майна суб’єктів державного сектору? Це запитання до суддів, які приймають незаконні рішення, до Вищої ради юстиції, як вона акцептує поведінку своїх суддів, до генпрокурора, чому такі рішення відбуваються. Адже існує закон, чому не забезпечується його виконання?", - наголосив Ющенко.

Він дав доручення генеральному прокурору Олександру Медведьку підготувати окрему доповідь щодо відсутності реакції місцевих прокуратур на факти відчуження держмайна, яке передане до статутних капіталів національних акціонерних товариств.

Крім того, Ющенко звинувачує уряд у причетності до незаконного відчуження держмайна держпідприємств, які підпорядковуються Кабміну.

"Шайка працює, починаючи з уряду. Шайка починається, очевидно, з Міністерства промисловості, де здійснюється управління підприємствами", - сказав він.

Глава держави підкреслив, що ГПУ повинна "розібратися" у цьому питанні.

Як відомо, з квітня 2005 року до грудня 2008-го Фонд держмайна України очолювала соціалістка Валентина Семенюк-Самсоненко. Потім прем'єр-міністру Юлії Тимошенко за допомогою парламентської коаліції вдалося звільнити її.


Читайте також:

Рейдери загрожують національній безпеці України
Російський олігарх Григоришин судиться з Україною
Ющенко: стан в країні катастрофічний. Винна Тимошенко

ВідеоЮщенко просить Медведька розібратися з "урядовою шайкою"

ВідеоЮщенко розкритикував правників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: