Ющенко просить Раду догодити МВФ, хоча і йому це не подобається

Президент стверджує, що українська влада поставлена перед фактом і не має іншого виходу, як прийняти "філософські закони".

Президент Віктор Ющенко закликав парламент завтра, 14 квітня, ухвалити законопроекти, необхідні для відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це він сказав, відкриваючи нараду за участю прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, голови Верховної ради Володимира Литвина, керівництва НБУ та представників МВФ і Світового банку.

Ющенко наголосив, що він розуміє, наскільки це непрості рішення, оскільки йдеться про збалансування бюджетів Пенсійного фонду та бюджету НАК "Нафтогаз України".

"Тут йде мова не навколо цифр, а про філософію і поведінку на тому чи іншому ринку, у тому числі і на газовому”, - сказав президент.

Він підкреслив, що простих рішень не буває, і хоч він сам не є прихильником вирішення вищезазначених проблем таким чином, як пропонується у законопроектах, але іншого варіанту для відновлення співпраці з МВФ немає.

"Мені важко говорити, що я згоден з такою філософією, але іншого вибору немає, ми поставлені перед фактом", - сказав Ющенко, зауваживши, що системні кроки необхідно було вживати раніше, а зараз необхідно прийняти технічне рішення.

Читайте також:

БЮТ пообіцяв антикризову програму у травні

Кучму визнано найкращим президентом, а Ющенка - найгіршим

Уряд відкликав свою антикризову програму. Янукович задоволений

Інфляція в Україні в травні може досягти річних показників

ВідеоЮщенко просить Раду догодити МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: