Ющенко проти "агресивного" формування коаліції

Віктор Ющенко вважає тупиковими “агресивні моделі” формування коаліції у Верховній раді.

Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, В'ячеслав Кириленко
УНІАН
На думку президента, коаліція не має формуватися "проти" опозиції.
"Дуже важливо, коли ми сьогодні говоримо про стабілізацію парламенту, щоб ми не йшли агресивними моделями. Тому що ця модель є тупикова. Вона працюватиме на руку одному чи двом політикам, але не працюватиме для нації", - сказав Віктор Ющенко в інтерв'ю українській службі ВВС, додавши, що ключова проблема нині полягає саме в тому, "чи ми робимо коаліцію проти опозиції - як надмету, чи ми формуємо коаліцію для того, щоб сформувати розвиток країни, нації".

Президент вважає, що політики мають об’єднатися навколо національної ідеї. "Нас повинні об’єднувати національні цілі. Це єдиний фільтр, з яким треба підходити до формування майбутнього парламенту, ... щоб не трапилося так - більшість створена, але ми не можемо провести закони, тому що немає консолідації, тому що та агресивність, яка потрібна комусь чи одиницям, перешкоджає сьогодні рухатися цілому інституту", - сказав Віктор Ющенко.

Президент ще раз наголосив, що сьогодні для політиків "головна мета має стати навколо національних пріоритетів" - йдеться про те, що може об’єднати всіх "і вивести з позиції ворожого протистояння хоча би на позиції опонентів".

Говорячи про свободу слова, Віктор Ющенко відзначив унікальну місію вільних ЗМІ у процесі розвитку та зміцнення демократичного суспільства. "Якраз журналіст - незаангажований чесний журналіст - і свобода слова в цілому кінець-кінцем допомагають розвивати концептуальні засади демократії, в основах яких лежить свобода вибору", - сказав президент.

ВідеоМайбутнє демократичної коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: