Ющенко проти депутатського імунітету

За наявною інформацією, президент запропонував "Нашій Україні" та БЮТ виступити з ініціативою про скасування депутатської недоторканості в наступній ВР.

Віктор Ющенко
Президент давно закликає своїх прихильників до відмови від недоторканості. (Фото: www.razom.org.ua)

У сьогоднішньому номері "Комерсанта" повідомляється, що вчора президент Віктор Ющенко задав тон виборчої кампанії своїх політичних прихильників.

Ющенко запропонував їм вже зараз виступити з ініціативою скасування депутатської недоторканості у Верховній раді України VI скликання. За повідомленням, в "Нашій Україні" та БЮТ ідею голови держави відразу підтримали.

"Ми заявляємо, що скасування депутатської недоторканості буде першою політичною ініціативою фракції "Наша Україна" у Верховній раді VI скликання, - процитувала слова лідера "Нашої України" В'ячеслава Кириленка прес-служба партії. - Ми, народні депутати фракції 'Наша Україна' у Верховній раді V скликання, добровільно склали свої повноваження і тим самим відмовилися від депутатської недоторканості".

Проте в парламентській коаліції пропозицію Віктора Ющенка розцінили як "голий популізм" і заявили, що здійснити таку реформу на практиці нереально. 

"Всі розмови про те, що в опозиції зараз немає депутатської недоторканості, - блеф, - заявив народний депутат Тарас Чорновіл (Партія регіонів).– Жоден прокурор не зважиться порушувати проти них кримінальних справ". 

Втім, прокурор Київської області Юрій Гайсинський вважає інакше. "Як тільки депутати отримали на руки трудові книжки із записом про звільнення, для правоохоронних органів вони перестали відрізнятися від пересічних громадян", - сказав "Комерсанту" пан Гайсинський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: