Ющенко проти сесії ВР

Президент не бачить правових підстав роботи нинішнього скликання Верховної ради України.

Ющенко-Мороз
Сайт президента України
Ющенко вважає, що нинішня ВР нелегітимна.
Президент України Віктор Ющенко наголошує, що жодних правових підстав для проведення 4 вересня чергової чи позачергової сесії Верховної ради немає. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це він заявив у Чернігові 29 серпня. 

"Будь-яке засідання – чергове чи позачергове, з будь-якого питання, не буде нести жодних правових наслідків", - заявив Ющенко.

На його думку, намагання зібрати народних депутатів 4 вересня є ні чим іншим, як спробою окремих політиків "зробити останні гастролі", або під час виборчої кампанії "зробити додаткову піар-кампанію для тих людей, які, можливо, вже не так часто з’являються на екрані або їх не так часто хочуть бачити люди". 

"На мій погляд, це є спроба ще раз привернути увагу до політичних аутсайдерів, їхньої долі та перспективи", – також відзначив президент, додавши, що не вважає такі дії "політично коректною постановкою питання в інтересах нації".

Ющенко підкреслив, що не заперечує, якщо народні депутати п'ятого скликання зберуться "на зустріч для спогадів". Так само, зазначив він, можуть вчинити і парламентарії четвертого скликання ВР на чолі з тодішнім спікером Володимиром Литвином, або народні обранці третього скликання ВР, спікером яких був Іван Плющ.

Верховна рада
ВР хоче зібратися 4 вересня.
"Якщо йдеться про таку зустріч, думаю, вона скоріше носитиме корпоративний характер і не матиме жодних правових наслідків для держави", – сказав президент.

Ющенко також відзначив, що високо цінує бажання ряду політичних сил долучитися до озвучених ним ініціатив, в тому числі щодо скасування депутатської недоторканності. "Але, безумовно, я вимагатиму, щоб виключно у правовому полі ці конституційні прерогативи були розглянуті і скасовані в стінах українського парламенту", – підкреслив він.

Глава держави, крім того, схвально оцінив заяви деяких політичних сил зробити це вже сьогодні, але закликав їх "почекати ще 30-40 днів". "У нас буде легітимна можливість зняти з порядку денного це гостре для українського суспільства питання", – наголосив Ющенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: