Ющенко не хоче оголошувати надзвичайний стан через грип

Президент Віктор Ющенко закликав уряд Юлії Тимошенко "вживати адекватні заходи" для боротьби з грипом, а не піаритися на епідемії.

Президент Віктор Ющенко не бачить підстав для оголошення надзвичайного стану та перенесення виборів у зв'язку з епідемією грипу в Україні.

"Я взагалі проти того, щоб країна завмирала, обмежувала свою життєдіяльність до рівнів, які важко пояснити", - зазначив глава держави в інтерв'ю 5 каналу, оприлюдненому в неділю ввечері.

Заява Ющенка стала важливою в контексті минулих повідомлень прибічників президента – так, секретар РНБО Раїса Богатирьова раніше наголосила, що для запобіганню збільшенню жертв епідемії "можливо, потрібен надзвичайний стан". І конституційні підстави, за її словами, для цього є.

А заступник глави СП Ігор Попов не виключив навіть перенесення президентських виборів у разі, якщо уряду не вдасться взяти під контроль ситуацію з епідемією грипу.

Сам Ющенко сказав, що йому хотілося, аби уряд вживав адекватні до ситуації дії, а не займався піаром.

"Зрозуміло, що епідемію грипу переживає не одна Україна. Але дуже хотілося, щоб кроки, які вживає, зокрема, уряд і виконавча влада були адекватні цьому виклику", - заявив президент.

За його словами, ще у квітні місяці поточного року ВООЗ попереджала, що в світі почалася пандемія грипу. Але Україна попри це виявилася до неї неготовою. "Уряд зробив все навпаки від того, що вимагала епідеміологічна ситуація", - зауважив Ющенко.

Читайте також:

В Україні на грип захворіли майже мільйон людей

РНБО: Україні потрібен надзвичайний стан

Через епідемію грипу вибори можуть бути перенесені на травень

Ющенко вимагає порушити проти Тимошенко справу за Майдан під час епідемії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: