Ющенко проведе глибокі реформи в "Нашій Україні"

Президент переконаний: мине час і нація зрозуміє, що президент був правий.

Президент Віктор Ющенко запевняє, що "Наша Україна" перебуває на стадії глибокого реформування.

Про це він заявив в ефірі "Свободи" на Інтері.

"Те, що сьогодні відбувається, я можу назвати словами глибока реформа політичної сили. Я хочу, щоб там були нові обличчя. Я не хочу, щоб там були люди, які дискредитують. Я хочу, щоб ця сила говорила ясно про пріоритети суспільства, щоб була авангардом. Не все буде сприйматися, але це не значить, що ми не праві", - заявив президент.

Ющенко наголосив, що очолювана ним партія НС “Наша Україна” не входить до складу парламентської коаліції, а ті члени НУ-НС, які увійшли до коаліції, мають нести персональну відповідальність за діяльність коаліції, переконаний президент.

"Ті 37 осіб, які набрані по різним мотивам, я переконаний, вони мають нести персональну відповідальність, де вони є – у цій так званій коаліції чи не в коаліції", - наголосив Ющенко.

"Думаю, прийде час і ця нація оцінить, що президент був правий", - додав Ющенко.

Ющенко переконаний, що в Україні не буде прогресу, поки "ми не запровадимо європейські цінності". При цьому він зауважив, що це не треті цінності, які треба привнести, а те, що було в Україні часів "чорних рад", коли були демократичні вибори.

За його словами, такі цінності може нести тільки "ідейна" політична сила.

"Я батько п’яти дітей і знаю, за що можна померти і заради чого жити. І коли ми говоримо про наше майбутнє, то це можна зробити лише через ідейну політичну силу", - заявив Ющенко.

"В чому проблема "Нашої України"? В тому, що вона ідейна. Ми не можемо, вибачте, як сучка крутити хвостом в питанні, як ми відносимося до Голодомору через те сидять комуністи перед нами чи не сидять. Злочинці повинні бути названі, бо вони вже всі покояться і сподіваюся вже в котлах зі смолою киплять. Все залежить від того, можемо ми на зло сказати, що це зло, чи будемо на рейтинг дивитися", - обурився президент.

Він відзначив, що на Голодоморі "не пропіаришся", але, "якщо ми цих людей не згадаємо, я буду просити, щоб Бог вас не згадав".

Так само Ющенко заявив, що йому буде соромно, якщо він не скаже про НАТО, бо це єдина система, яка може захистити Україну.

За його словами, він готовий говорити про будь-які теми, хоча третина з них "шкідлива для його рейтингу".

"Ми не повинні під когось лягати і я горджусь, що створив "Нашу Україну" як партію ідейну", - заявив він.

Нагадаємо, 16 травня раду партії "Народний союз "Наша Україна" очолила голова Київської облдержадміністрації Віра Ульянченко.

19 травня Ющенко підписав указ про звільнення Віктора Балоги з посади глави Секретаріату і призначив на цю посаду Віру Ульянченко.

Читайте також:

Ющенко готовий піти на будь-які домовленості

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Ющенко представив нову голову свого Секретаріату
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: