Ющенко провів зустріч з генсеком ради ЄС

Було обговорено широке коло питань - від розвитку відносин між Україною і ЄС до міжнародних проблем.

В рамках візиту до Бельгії відбулася зустріч президента України Віктора Ющенка та генерального секретаря Ради ЄС - верховного представника з питань Спільної зовнішньої та безпекової політики Хав'єра Солани. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань - від розвитку відносин між Україною і ЄС до міжнародних проблем. Зокрема, було обговорено способи активнішого залучення України до формування загальноєвропейської політики безпеки. Значну увагу було приділено протидії фінансово-економічній кризі, у тому числі заходам, яких вживає наша країна.

Окремо йшлося про завдання енергетичної безпеки і в цьому контексті - про проведення Міжнародної конференції з модернізації газотранспортної системи України, яка відбудеться у Брюсселі 23 березня.

Сторони відзначили позитивну динаміку політичних відносин між Україною та ЄС, важливими складовими яких є переговорні процеси з підготовки Угоди про асоціацію і про створення зони вільної торгівлі, а також візовий діалог.

Як повідомлялося, президент Ющенко 18-19 березня перебуває у Брюсселі з робочим візитом.

Читайте також:

Баррозу порадив Ющенку брати з нього приклад

Ющенко на два дні полетів до Брюсселя

У Євросоюзі візит Ющенка і Тимошенко вважають поганою новиною

Україна не отримає грошей від Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: