Ющенко: російські ЗМІ постійно дискредитують Україну

Віктор Ющенко вважає, що Росія зумисне викривляє події в Україні. Наприклад, так було під час "газової війни".

Президент України Віктор Ющенко заявив, що в інформаційному просторі Росії регулярно поширюються дані, які дискредитують відносини Києва з Москвою.

"Використовуються десятки тем, колосальний механізм і в світі, і в Європі, щоб сформулювати викривлену уяву про те, що відбувається в Україні", - сказав він в інтерв'ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"Очевидно, важко для деяких політичних кіл Росії сьогодні прийняти тезу незалежності, суверенітету України, організації рівноправних взаємин", - зазначив президент.

Як "нагальний приклад" Ющенко навів "останню "газову війну".

Зауважимо, що справді останнім часом кожного місяця Москва поширює заяви про те, що Київ не здатен розрахуватися за газ, та висловлює сумніви у платоспроможності України, при тому, що досі всі розрахунки проходили вчасно.

На тлі цього нещодавно заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони, екс-глава МЗС Володимир Огризко порадив українським ЗМІ "не транслювати іноземну брехню". "Я закликаю вас доносити правду про ту ситуацію, яка є, і не залишати без відповіді будь-які антиукраїнські заяви", - підкреслив Огризко.

Читайте також:

Дослідження показали: українці симпатизують росіянам

Росіяни пояснили, за що вони не люблять Україну

РНБО порадила українським ЗМІ не транслювати "іноземну брехню"

Знаток Вассерман: России пора купить Украину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: