Ющенко: Росія має подякувати Україні за свій флот

Ющенко сподівається, що в Росії з'являться політики, які будуть поважати права України.

Президент Віктор Ющенко заявляє, що українська земля має бути вільна від солдатів чужих армій. Про це він сказав під час зустрічі з виборцями в Сумах. "Треба мати вільну від чужих солдатів українську землю", - сказав він.

Він підкреслив, що російська сторона повинна бути вдячна, що Україна до 2017 року продовжила перебування Чорноморського флоту на своїй території.

"Я сподіваюся, що російська сторона з повагою поставиться до такого жесту України", - зазначив Ющенко.

Він підкреслив, що Конституція констатує те, що на її території не повинно бути жодного військового формування іншої країни або військового блоку.

Президент також нагадав, що угода, яка була підписана між Україною і Росією в 1997 році обумовлює, що російський Чорноморський флот повинен бути виведений з території України до 28 травня 2017 року.

Крім того, Ющенко висловив упевненість в тому, що в Росії з'являться політики, які будуть поважати права України.

"Я думаю, в Росії з'являться політики, які будуть поважати права всіх своїх сусідів, у тому числі й України", - сказав Ющенко.

Він підкреслив, що Росія дружня для України країна і "буде великою помилкою, якщо ми втратимо ці відносини або втратимо динаміку цих відносин".

Нагадаємо, днями президент Віктор Ющенко в інтерв'ю польським ЗМІ висловив обурення з приводу посиленого втручання Росії в політичну ситуацію в Україні.

"Сьогодні Росія втручається в політичну ситуацію в Україні більш відкрито й цинічно, ніж коли-небудь. Починаючи критичними листами і закінчуючи з'ясуваннями й роз'ясненнями, кого в українських виборах потрібно підтримувати або не підтримувати", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко: Росія цинічно втручається в українські справи

Більше половини українців хочуть такого президента, як Путін

Ющенко: газові домовленості зробили Україну російською колонією

Мєдвєдєв назвав Ющенка русофобом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: